Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elini vicdanına koy yeşilin dayanıklılığı ortada.Luffy bitik haldeyken doffi'nin tellerinden haki ile korunuyordu sonradan deliyordu ama luffy hiç bir şey olmamış gibi devam edebiliyordu.ee luffy ile zoro dayanıklılık bakımından çok uç karakterler mi? değil.b.haki konusunda da çok uçuk bir fark yoktur aralarında.burda asıl şey dofinin saldırı gücünün yetersizliği.zaten bende mr1 vs si gibi olacağını düşünüyorum en fazla dövüş içi güç artışı ile yener yeşil.
Tek taraflı bakmamak lazım Reis. Luffy bitik haldeydi doğru diyorsun ama Dof halay çekmiyordu o sıralarda. Dof'un o hale gelmesi için Luffy'nin yanında Law gibi birinin de tüm vuruşlarını alması gerekti. Dediğim gibi eğer adil bir vs olsaydı Dof dayanıklılığı sayesinde Luffy'i almıştı. Sen şimdi Luffy ile olan dövüşü baz alıp yazıyorsun ama Luffy tarzı dövüşler ancak Luffy'de işe yarar diğer karakterler için öyle bir durum söz konusu değil.

Zoro, dövüş içerisinde yardım alırsa, güç artışı yaşarsa, biteceği anda ortamdan kaçırılırsa yada saklanırsa, belli bir seviye üstündeki birinden Dof büyük darbeler falan alırsa, üzerine Kafes gücünü de dövüşle alakasız kullanırsa diye uzar gider:bilmem:

İşin özeti Luffy'nin dövüşlerini kaale almıyorum o yüzden bu konuda sana katılamam :artiz:

Ahahaha bowling topu gibi savaş içerisinde fırlatılıp da RAKİBİNİ GAFİL AVLAYIP yenebilmek yardımdan sayılmıyor.:D

Ama Usopp Luffy'e kalkmalısın diye bağırıp moral verip gaza getirince yardım etmiş sayılıyor. Güzel bakış açısı.:D

Forumda tartışma bitmiş. Milletin derdi sadece fütursuzca gömmek olmuş.:S

Edit: Ama normal Ace fanları Ace'in romanda yaptıklarından dolayı üzüldükçe acısını buradan çıkarıyorlar. :(

Son düzenleme:
Smoker pek güç konusunda ciddiye alınacak biri değil bence.Zoro'nun pek uğraşacağı bir rakip değil.Law daha sonradan Doffy'e gamma knife ı geçirdi sonrasında biraz kurgu kurbanı oldu malüm kahramanın luffy olması gerekiyordu.Dediğim gibi herşeyin ortaya konulduğu bir vs den bahsediyorum.
Law ile iki kez dövüşüp ikisinde de tokat manyağı yapti lawı.Gammayı Luffy olmasa vuramayacaktı bile adam.

Tek taraflı bakmamak lazım Reis. Luffy bitik haldeydi doğru diyorsun ama Dof halay çekmiyordu o sıralarda. Dof'un o hale gelmesi için Luffy'nin yanında Law gibi birinin de tüm vuruşlarını alması gerekti. Dediğim gibi eğer adil bir vs olsaydı Dof dayanıklılığı sayesinde Luffy'i almıştı. Sen şimdi Luffy ile olan dövüşü baz alıp yazıyorsun ama Luffy tarzı dövüşler ancak Luffy'de işe yarar diğer karakterler için öyle bir durum söz konusu değil.

Zoro, dövüş içerisinde yardım alırsa, güç artışı yaşarsa, biteceği anda ortamdan kaçırılırsa yada saklanırsa, belli bir seviye üstündeki birinden Dof büyük darbeler falan alırsa, üzerine Kafes gücünü de dövüşle alakasız kullanırsa diye uzar gider:bilmem:

İşin özeti Luffy'nin dövüşlerini kaale almıyorum o yüzden bu konuda sana katılamam :artiz:
Dressrosa'yı okumuştum baştan sona doğru ondan sonra fikrimde değişti.Sanji konusunda mesela wano sonrasında belli olur düşüncelerim.Ama benim gördüğüm luffy'den bağımsız o tellerin zoro kalibresindeki adamları bitirecek gücü olmadığını düşünüyorum.

@Alpamis ben yeşil fanımıyım la ayıb ediyosun :D

Dressrosa'yı okumuştum baştan sona doğru ondan sonra fikrimde değişti.Sanji konusunda mesela wano sonrasında belli olur düşüncelerim.Ama benim gördüğüm luffy'den bağımsız o tellerin zoro kalibresindeki adamları bitirecek gücü olmadığını düşünüyorum.
Zoro Reis boş da çıkabilir ama bence en az 3.komutan gücünde çıkar şuan. Dof ise sağ kol olabilecek biri :bilmem:

Sanji ve Zoro bundan sonra gündem teşkil bile etmeyebilirler iki yılın ardından daha çok ana karakter odaklı gidiyor seri, bence beklentileri bir tık alta almakta fayda var :good:

@Alpamis roman canon bile değil üstelik orada olanların bizim için bir sıkıntı teşkil etmediğini söyledik daha ne anlatalım sana ya ? Durup durup Ace WB'ye niye saldırıyor diye sayıklama lütfen, istediğine saldırır Ace. Arkasında nakamasını bırakıp topuklamasın yeter :hhh:

@Alpamis ben yeşil fanımıyım la ayıb ediyosun :D
Yok hacı seninle ilgili hiçbir şey demedim.:D

Ferit'in Ace acısı yorumlarına vuruyor. Benim gözlemim bu.

Ahahaha bowling topu gibi savaş içerisinde fırlatılıp da RAKİBİNİ GAFİL AVLAYIP yenebilmek yardımdan sayılmıyor.:D

Ama Usopp Luffy'e kalkmalısın diye bağırıp moral verip gaza getirince yardım etmiş sayılıyor. Güzel bakış açısı.:D

Forumda tartışma bitmiş. Milletin derdi sadece fütursuzca gömmek olmuş.:S

Edit: Ama normal Ace fanları Ace'in romanda yaptıklarından dolayı üzüldükçe acısını buradan çıkarıyorlar. :(
Usopp olayına yardım diyen mi var cidden?

Lucci dövüşü en güzel ve temiz dövüştü. Pat küt dövdü adamı. Lucci dayaktan sonra değişti ve uysallaştı. Hırçın kedi köpek oldu :D

Her dövüşe laf var ama ona yok :D

Lucci dövüşü en güzel ve temiz dövüştü. Pat küt dövdü adamı. Lucci dayaktan sonra değişti ve uysallaştı. Hırçın kedi köpek oldu :D

Bir dönem bazı haterlar tarafından OP'un en büyük torpili ve havadan inmiş gücü olarak lanse edilmeye çalışıldığı rivayetleri de geçiyor Korsanfan'ın bir takım unutulmaya yüz tutmuş köşelerinde.

Yok hacı seninle ilgili hiçbir şey demedim.:D

Ferit'in Ace acısı yorumlarına vuruyor. Benim gözlemim bu.
Hahaha ben bundan beş ay önce de Luffy'nin vsleri kaale alınmamalı diyordum ara bul yorumlarımı. Kendi kendine her şeyi Ace'ye bağlama, üzerinde tepindiğin roman canon bile değil diyoruz daha ne diyelim sana ya :bilmem:

Lucci dövüşü, Luffy'nin en net ve güzel dövüşüdür :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık