Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
işte bizim tayfa hiçbirşey düşünmüyor :D Usopp bile 2y da neler yaptığını anlatacağı zaman Nami susturmuştur. @amaneden seni E.Oda'nın yanına yollasak fena olmaz :D akıl fikir ver şu adama :D
Bazı şeylerin anlatılmaması serinin gidişatı açısından gerekli oluyor. Onlar konuşsa da bize aktarılmaması önemli zira bu şekilde gelecekte gösterildiği zaman etkisini yitirmemiş oluyor. Diğer yandan arada bir Merry'i ansalar fena mı olur? :(

10 yıl sonra Oda ile röportaj yapacağız.

Bazı şeylerin anlatılmaması serinin gidişatı açısından gerekli oluyor. Onlar konuşsa da bize aktarılmaması önemli zira bu şekilde gelecekte gösterildiği zaman etkisini yitirmemiş oluyor. Diğer yandan arada bir Merry'i ansalar fena mı olur? :(

10 yıl sonra Oda ile röportaj yapacağız.
Franky Mini Merry'i belki de ondan yaptı. Yada E.Oda ondan yaptı :D 10 yıl sonra derken anlamadım Türkiye mi geliyor.

O tür şeyler var tabii.

10 yıl sonra beni merak edip gelecekmiş. :oleyo:
Gelirse sen ne yapacaksın yada ne diyeceksin? :) @Alpamis kaçırır adamı sonrasında; İzlemeye başladığım zaman 10 yaşındaydım Luffy KK olduğu zaman ise 40 yaşına giriyorum ne diye beni bu kadar zaman beklettin. Deyip döver herhalde. :D birde Zoro fanların eline düşmesin kıtır kıtır keserler adamı :D

Gelirse sen ne yapacaksın yada ne diyeceksin? :) @Alpamis kaçırır adamı sonrasında; İzlemeye başladığım zaman 10 yaşındaydım Luffy KK olduğu zaman ise 40 yaşına giriyorum ne diye beni bu kadar zaman beklettin. Deyip döver herhalde. :D birde Zoro fanların eline düşmesin kıtır kıtır keserler adamı :D
Akıl alacak, hayranlığımı dile getireceğim. Oda Zoro'ya laf söyletmiyor, bir şey olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık