Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
50 olsun mümkünse ne kadar geç biterse o kadar mutlu olurum :) Daha Elbaf arc ı olacak bence daha nice arc lar olacak haksız mıyım?
Sen seç.
Aha buyrun vaktinde o saçmalıklar üzerine yazdığım bir şey:

2009 ve 2012 yıllarında yüzde 50'sinin bittiği söylendi. Yine 2012 yılında %60'nın bittiği söylendi. Editör Onishi %60 ve 70 civarında bittiğini ve muhtemelen 10 yıl içinde serinin biteceğini 2014 yılında söyledi. Son zamanlarda %60 ve 70 civarında da birçok farklı bilgi geldi.
2009 yılında yarısı bitmiş olan seri, 12. senesinde yarısını bitirmiş demektir. Yani o zamanki röportaja göre 4 sene sonra seri bitiyor. Aynı mantıkla %65'i 2016 yılında biten bir serinin 30. senede bitmesi gerekir fakat bir önceki röportajdan anladığımız üzere matematiksel bir hesapla devam edecek olursak 8 senede %15 ilerlemiş bir serinin 18 yıl sonra biteceği varsayımında bulunabiliriz. Fakat burada göz ardı edilen şey seri devam ettikçe bitme süresinin uzayabilecek olması. Bu durumda 40'a bile gider. Demek ki neymiş? Yüzdesel hesaplara çok takılmamak lazımmış. Kaldı ki üzerine düşünerek attığın bir yorum da değil "20 sene" muhtemelen. Bir bu kadar daha devam etmesini istiyorsunuz herhalde minvalinde bir sitem. Diğer yandan seri 15 sene daha devam edecek yüksek ihtimalle. Bu durumda kabul edilebilir mi olacak yani Luffy'nin burada yenilecek olması? Sadece senin açından soruyorum bu soruyu.

Şundan 2-3 sene önce yüzde 70'i tamamlandı diyordu. Nasıl bir yüzde 30'sa artık :D Reverie var, Wano var, tın var zın var harbiden nerede 5-6 seneye bitecek onu da bilmiyorum ha :D

Seni kaynak değil konyak olarak alsam ::
Reverie
Wano
Elbaf
Kaido
Shanks
Teach
Son savaş.

Cidden nereye bitiriyor valla mümkün değil. :D Her birine bir yıl sonuncuya 2 desek dediğim çıkıyor yine.Teach'i atlar hükümete geçirip amiral heveslisiyken dövüştürürse kısar belki zamandan en fazla o olur.

Reverie
Wano
Elbaf
Kaido
Shanks
Teach
Son savaş.

Cidden nereye bitiriyor valla mümkün değil. :D Her birine bir yıl sonuncuya 2 desek dediğim çıkıyor yine.Teach'i atlar hükümete geçirip amiral heveslisiyken dövüştürürse kısar belki zamandan en fazla o olur.
Reverie arc olmazsa listeden çıkar Wano ve Kaido bir olursa -1 olur Shanks için fazla süre tanimayabilir kötü olur geriye Elbaf, Teach ve son savaş kalıyor. Teach ve son savaş bir de olabilir.

@Millennium Wizard en önemli Ada'yı unuttuk Raftel...

Son düzenleme:
Reverie arc olmazsa listeden çıkar Wano ve Kaido bir olursa -1 olur Shanks için fazla süre tanimayabilir kötü olur geriye Elbaf, Teach ve son savaş kalıyor. Teach ve son savaş bir de olabilir.
7 Ocak 2017 851. bölüm yayınlandı. 25 aralık 2017 tarihinde 889. bölüm yayınlandı. toplam bölüm sayısı 39. 4 Ocak 2016 tarihinde 811. bölüm yayınlanırken 26 aralık 2016 tarihinde 850. bölüm yayınlandı. 40 bölüm. 5 Oak 2015 - 772 / 21 Aralık 2015 - 810 --> 39 bölüm
Genelde 39 oluyor zaten. Neyse yılda 39 bölüm çıkartan bir seriyi okuyoruz. Gönlününü rahat tut. Kaido olayları zaten en az 100 bölüm sürer. Son savaş da uzun olur. Sen rahat ol. :D

7 Ocak 2017 851. bölüm yayınlandı. 25 aralık 2017 tarihinde 889. bölüm yayınlandı. toplam bölüm sayısı 39. 4 Ocak 2016 tarihinde 811. bölüm yayınlanırken 26 aralık 2016 tarihinde 850. bölüm yayınlandı. 40 bölüm. 5 Oak 2015 - 772 / 21 Aralık 2015 - 810 --> 39 bölüm
Genelde 39 oluyor zaten. Neyse yılda 39 bölüm çıkartan bir seriyi okuyoruz. Gönlününü rahat tut. Kaido olayları zaten en az 100 bölüm sürer. Son savaş da uzun olur. Sen rahat ol. :D
Dediğime gelecek Bence 2030 u bulur. Ben rahatım da bazı arkadaşlar 5-6 yapınca strese giriyorum. :agla::agla: Daha 2 road poneg.. buldular 2 tane daha bulmaları lazım Raftel için haksız mıyım? Biri Kaido da çıkarsa şaşmam ama diğeri nerde kimbilir. Elbaf da çıkabilir.:hhh:

Dediğime gelecek Bence 2030 u bulur. Ben rahatım da bazı arkadaşlar 5-6 yapınca strese giriyorum. :agla::agla: Daha 2 road poneg.. buldular 2 tane daha bulmaları lazım Raftel için haksız mıyım? Biri Kaido da çıkarsa şaşmam ama diğeri nerde kimbilir. Elbaf da çıkabilir.:hhh:
Öyle yav. @Master of Puppets şuursuzluk ediyor bakma sen ona. :oleyo: Bana BM'nin Loki ile evlendirsem işte KK olurdum falan demesi bir tane poneglyph'in de Elbaf'ta olduğunu düşündürtüyor açıkçası. Zira saf güçle KK olmak mümkün değil. Diğer yandan saf güçle her yere hükmetmesi mümkün olduğu için kitabeye gerek duymayabilir. Bilemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık