Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl kazanmış dövüşü ? Kaçıp dinlenip gelmiş mi ? Ne olmuş, dövüş içinde hakisini geliştiriyor diye bir şey mi yazmışım ben ?

Alakasız alakasız şeylerle kendini haklı çıkarmaya çalışıyon ya :)
Kimi yendiğine bak.:D Koramiral'i yenmek için böyle yapmış.:D Dövüş içinde hakisini geliştirmiş değil haki olarak söylentilerde geçmiş bir şeyi adamda görüyor ve ona karşı haki açıp üstüne de adama baskın geliyor. Ateşinin etki etmediği adamı yeniyor. Deuce de onu hafife aldın o dövüşlerden sonra bile güçlenir diyor. Yani dövüşürken de güçlenir. Ama siz yeni bir yol bulup bunu da güzelce yorumlarsınız. O yapmadığınız şey değil. Emre yaptı mesela.:D

@Millennium Wizard

Luffy en azından yediği lafı inkar edip kulp bulan biri değil.:D Bu konuda Luffy tedavisini de bulan biri. Siz daha dediğiniz şeyi kabul edemiyorsunuz.:D

Luffy'nin Ace'in daha potansiyelli olduğunu kabul ettiği bir sahne varmış.:D Arkadaş biz Manga'yı tersten okuyoruz herhalde. Aksine Luffy'nin KK olacağına emin olup tek pişmanlığının bunu göremeyecek olmayı söyleyen Ace değil miydi? :D

Kimi yendiğine bak.:D Koramiral'i yenmek için böyle yapmış.:D Dövüş içinde hakisini geliştirmiş değil haki olarak söylentilerde geçmiş bir şeyi adamda görüyor ve ona karşı haki açıp üstüne de adama baskın geliyor. Ateşinin etki etmediği adamı yeniyor. Deuce de onu hafife aldın o dövüşlerden sonra bile güçlenir diyor. Yani dövüşürken de güçlenir. Ama siz yeni bir yol bulup bunu da güzelce yorumlarsınız. O yapmadığınız şey değil. Emre yaptı mesela.:D
İyi de benim bunla problemim mi var?

Ben demişim, Luffy çok fazla yardım alıyor dövüşürken sen anlatıyorsun bir şeyler ortada yardım alan biri yok.
Ben demişim, Luffy çok fazla ölümden dönüyor başkalarının yardımıyla yada rakiplerinin ikramlarıyla. Senin anlattığın şeyde böyle bi durum yok.
Ben demişim, Luffy zora gelince kaçıyor, dinlenip geliyor senin anlattığın şeylerin tamamında böyle bir durum yok.

Ya alakalı olan durumlardan bahset tartışalım yada alakasız şeylerden bahset birlikte alakasız alakasız yazalım Hasan :)

Dövüş içinde kendini geliştirir, dövüşten sonra güçlenire bir DBZ fanı olarak nasıl karşı çıkabilirim ? Ben bu çizgi dünyasına böyle başladım.

Bunlar Zoro fanlarını da geçecek gibi :/
Nerde kabul etmiş kuru sıkmaya gerek yok.

@RedTeroR

Attığım linki oku. Deuce Koramiral'in tüpüne felan zarar veriyor patlayıp yara almasını sağlıyor. Ace'in ateşinden zarar almayan adam bu yüzden yara alıyor.:D Ace ateşiyle zarar veremeyince baktı Oda'nın yolu birdir haki diye söylenen şeyi açıp karşısındakini yeniyor.:D Tam sizin övdüğünüz tarzda bir gelişme zaten Ferit.

Ne demiş? :D Sen oraları tam okumamışsın herhalde. Kendisinden güçlü olduğunu söylemiş ki bu noktada zaten yanılmıyor. Ace Luffy'den güçlüydü. Ama onu geçip geçemeyeceği hakkında bir şey demedi? Aksine MF'da Ace güçlenmişsin dediği sıra yakında seni bile geçeceğim diyerek cevabı vermiştir. Senin potansiyelini kabul etme algın buysa diyecek bir şey yok.

@Millennium Wizard

Luffy en azından yediği lafı inkar edip kulp bulan biri değil.:D Bu konuda Luffy tedavisini de bulan biri. Siz daha dediğiniz şeyi kabul edemiyorsunuz.:D

Luffy'nin Ace'in daha potansiyelli olduğunu kabul ettiği bir sahne varmış.:D Arkadaş biz Manga'yı tersten okuyoruz herhalde. Aksine Luffy'nin KK olacağına emin olup tek pişmanlığının bunu göremeyecek olmayı söyleyen Ace değil miydi? :D
Ne lafı yemişiz biz anlamadım.Ana karakter hastalığımız yok diye mi oluyor bunlar.
Onu daha önce açıklamıştım.Ace öleceğini bildiği için Luffy kesin korsan kral olacak diyor biraz da duygusallıktan.Sağlıklı yaşarken söylenen sözlerle ölürken söylenenler farklıdır.Yaşasa hayır Wb olacak derdi yada ben olacağım derdi muhtemelen.Hadi len ordan derdi Luffy'e yine. :D

Ne demiş? :D Sen oraları tam okumamışsın herhalde. Kendisinden güçlü olduğunu söylemiş ki bu noktada zaten yanılmıyor. Ace Luffy'den güçlüydü. Ama onu geçip geçemeyeceği hakkında bir şey demedi? Aksine MF'da Ace güçlenmişsin dediği sıra yakında seni bile geçeceğim diyerek cevabı vermiştir. Senin potansiyelini kabul etme algın buysa diyecek bir şey yok.
Ace meyvesiz iken beni her zaman yeniyordu demişti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık