Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesele mangakanın bunu ne kadar inandırıcı verebildiği, kendini ne kadar gizleyebildiği. Bizim tayfa sürekli dayak yiyerek ilerlediği için herkes öyle ilerler gibi geliyor ama şart değil. BM doğuştan canavar ve yeni dünyada büyümüş birisi. Şimdiki yonkoularla topyekun bir savaşa girmedikleri az çok belli. Palazlanan diğer güçlü korsanlara da hep üstünlük kurmuşlar ki yonkou olmuşlar. Zaten yeni dünyada bir yonkouya kafa tutacak kadar büyüyemiyorsun. Tek istisna Teach gibi görünüyor. O da sadece Marco ekibiyle toptan savaşa girmiş. Onun haricinde yonkoular arasında daha çok küçük sürtüşmeler oluyor gibi. Kid mesela bölgesine girip dayak yemiş daha sonra iki gemisini batırmış daha sonra Kaido'ya denk geldi ve iptal oldu. Kata vb ile aşık atacak seviyeye gelemeden elimine oluyorlar. Yeni dünyada zaten yonkoular hüküm sürüyor. Diğer denizlerden gelenler de buranın güç seviyesine öyle kolay çıkamıyor. Denizciler de yeni dünyaya pek müdahale edemiyorlar. Büyük korsan çağı başladığında Kata 26 yaşında falandı herhalde. O zamana kadar da anasının elinin altında iyi korunmuştur.

Amma yazmışım :/
Doğru yazmışsın ama. :/ Haklısın diyorum.

şemsiyeyi artık kendine tutarsın @Sir Crocodile
Jinbe'i gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. O lafta canını yüzlerce kez tehlikeye atıyor. Ölmem gerek diyor ama sonuç ortada çoğu yerde dalga konusu bile oluyor bu lafları.

En kolayından bir örnek. Beyazsakala dokunmana izin vermeyeceğim diyor adam Crocodile ne diyor? MF de ne yapıyor?
Dokunmana izin vermeyeceğim diyor. Luffy'i koruyacağım diyor. MF'ye baksan Jinbei'den fazla Crocodile kurtarmıştır Luffy'i.

Jinbe'i gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. O lafta canını yüzlerce kez tehlikeye atıyor. Ölmem gerek diyor ama sonuç ortada çoğu yerde dalga konusu bile oluyor bu lafları.

En kolayından bir örnek. Beyazsakala dokunmana izin vermeyeceğim diyor adam Crocodile ne diyor? MF de ne yapıyor?
Dokunmana izin vermeyeceğim diyor. Luffy'i koruyacağım diyor. MF'ye baksan Jinbei'den fazla Crocodile kurtarmıştır Luffy'i.
Crocodile Luffy fanı zaten bunu kimse inkar edemez.

Hmm, peki bu yara sence piyon askerleri indirdiği ruh gücü ile mi yoksa şu kılıcıyla yaptığı yer altından geliyor dediği cehennemin soğuğu ile mi yapıldı :/
Olum çarşıyı karıştırma zaten karışık. Ama piyon askerleri ruh gücüyle indirebildiğine göre. Cehennemin soğuğu diye tekniği olmasa bile prometheusa zarar vermesi gerekmez mi?

Olum çarşıyı karıştırma zaten karışık. Ama piyon askerleri ruh gücüyle indirebildiğine göre. Cehennemin soğuğu diye tekniği olmasa bile prometheusa zarar vermesi gerekmez mi?
Bilmem, zarar verebilmesini saçma karşılamam da BM diyordu sanki bunlar piyonlardan farklı, benim ruhumdan yaratıldılar gibi birşey. Daha güçlü oldukları için ki bu gücün içine neler giriyor onu da bilmiyoruz daha az etkilenmişlerdi. Ayrıca Prometheus yara alınca ne oluyor merak ettim, ne sızdırıyor mesela :S Yarabandı falan takmış bi de sjdbsm

Bilmem, zarar verebilmesini saçma karşılamam da BM diyordu sanki bunlar piyonlardan farklı, benim ruhumdan yaratıldılar gibi birşey. Daha güçlü oldukları için ki bu gücün içine neler giriyor onu da bilmiyoruz daha az etkilenmişlerdi. Ayrıca Prometheus yara alınca ne oluyor merak ettim, ne sızdırıyor mesela :S Yarabandı falan takmış bi de sjdbsm
Hayal gücüne bırakıyorum orasını benimki tükendi. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık