Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Jumpeerr
Yonkou ile aşık atabilen adamları ben mi abartıyorum yani :S Ayrıca Amiralleri ben yüceltmiyorum, Luffy kendisi yüceltiyor hedeflerini belirterek.

Kadının oğlu heralde küçümser isterse kk olsun annelerin gözünde oğulları herzaman miço dur.
Mesele sadece küçümsemekte değil.Kata'yla aynı mevkide bulunan Marco'yu da Akainu karşısında gördük.Vista sahnesi ve tümenlerin karşısında tek Aka'nın çizilmesi bile yeterli aslında.Aynı seviyede olsalar mangaka böyle bir şey çizmezdi.

Katakuri geleceğin WB si beyler ikiside ailesine düşkün kk olmak istemiyorlar ikiside zamanında kk olmak isteyenle ve olanla dövüşmüş kata luffy ileride dost olup sake içecekler.

Tabi söyle de düşünülebilir. Luffy KK olmak için yonkouları yenmesi gerektiğini düşünüyor.
1-) Kk olacaksam yonkouları yenmeliyim.

Luffy'nin karşısında amiral var ve Luffy orada KK olacaksam seni yenmem gerekli diye bakıyor olaya.
Yani orada shichibukai olsa(Misal Kuma) shichibukai veya yonkoular eğer herbirinizi yenemezsem KK olamam da diyebilirdi.

Mesele sadece küçümsemekte değil.Kata'yla aynı mevkide bulunan Marco'yu da Akainu karşısında gördük.Vista sahnesi ve tümenlerin karşısında tek Aka'nın çizilmesi bile yeterli aslında.Aynı seviyede olsalar mangaka böyle bir şey çizmezdi.
Bilemiyorum burasi yeni dünya aynı mangaka marcoya yonkou olabilir dedi ama bana kalırsa katada mochi değilde magma meyvesi olsaydı yonkou bile derdim.

Yonkou ile aşık atabilen adamları ben mi abartıyorum yani :S Ayrıca Amiralleri ben yüceltmiyorum, Luffy kendisi yüceltiyor hedeflerini belirterek.
Ben abartıyorsunu taraflı konusuyorsun gibi geldi diye düzelttim.Ben adamları kücük görmüyorum ama bana göre issho bi kizaru veya akoji degil.Kendi aralarında da bi hiyerarşi vardır elbette.Birde bu konuda sana yazmamın sebebi bi amiralide yonkou veya fanı oldugumuz karakterlerle ölümüne dövüstügünü görmedik.Marineforda gördüklerimize hep dısarıdan baska kişiler müdahil oldu.O yüzden amiral onu alır bunu alır demeye gerek yok.Benim gözümde doff isshoyu alır mesela ama bunu kanıtlıcak bi delilim yok cünkü dövüsmediler

Ben abartıyorsunu taraflı konusuyorsun gibi geldi diye düzelttim.Ben adamları kücük görmüyorum ama bana göre issho bi kizaru veya akoji degil.Kendi aralarında da bi hiyerarşi vardır elbette.Birde bu konuda sana yazmamın sebebi bi amiralide yonkou veya fanı oldugumuz karakterlerle ölümüne dövüstügünü görmedik.Marineforda gördüklerimize hep dısarıdan baska kişiler müdahil oldu.O yüzden amiral onu alır bunu alır demeye gerek yok.Benim gözümde doff isshoyu alır mesela ama bunu kanıtlıcak bi delilim yok cünkü dövüsmediler
Dövüşmelerine gerek yok ya. Issho'nun gerçekten savaştığı sahneleri görünce fikrin biraz daha gelişir bence.

Bilemiyorum burasi yeni dünya aynı mangaka marcoya yonkou olabilir dedi ama bana kalırsa katada mochi değilde magma meyvesi olsaydı yonkou bile derdim.
Marco yonko olur demedi.Marco önderliğindeki Wb korsanlarının bi ihtimal Teach'i durdurabileceğini söyledi.Zaten Teach'in Marcoları ezerek yenmesiyle durduramayacağınıda anladık.

Kata'da magma meyvesi olsa bile şu an ki halinden daha güçlü olurdu belki ama yine tam anlamıyla amiral olmazdı bence.Amiraller sadece meyveden ibaret değil.Bu adamların doruki,b.haki,k.haki,meyve,dayanıklılık özellikleri de üst düzey.Kata'nın şu özellikler arasından bir tek k.hakisi amirallerle boy ölçüşebilir.Onun dışındaki özelliklerde amiraller daha baskın.

Dövüşmelerine gerek yok ya. Issho'nun gerçekten savaştığı sahneleri görünce fikrin biraz daha gelişir bence.
Olabilir ama su ana kadar gösterilene göre ole düsünüyorum.Ama seninde dedigin gibi daha hic bi amiralin ciddi olarak dövüstügünü göremedik.Sonlara saklanıyor sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık