Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl bir denklem bu :D
Luffynin beyanlarını ve somut bazı olayları dikkate aldım. Buradan hareketle Katanın bir Inu, bir Jack ve bir Fuji olmadığı sonucu çikıyor. :)

Senin denkleme göre Dof'a hiçbir şey demedi o zaman Dof hepsinden güçsüz mü?:D
Hayır o hepsinden güçlü oluyor. 2 amiral bir Tsuru eşlik ediyor, sen hesapla.:D
Inceyi gördü arkadaş ;)

Fujitora Jack ve Inu'yu ikiye tek dalsalar bile bir kol filan vererek yer.
Bence yiyemez, Luffynin tek bacaklı adama verdiği tepki Fuji kadar bir de sağlıklı olsa üfff. Jack in de 5 gün 5 gece kapışma mevzusu ile Kaidonun sağ kolunun bir amiralden güçlü olma ihtimali bu dediğini ortadan kaldirıyor. :)

İhtimal var yani ama yine de sonuçta geçmişi ve ailesi gösterilemeyen bir adam Crocodile. Ama olmasın böyle bir şey daha farklı şeyler görelim. Aynen eski novalarda çok iyi şuan idam sırasında Shanks da orada o da koyulabilir o zaman ki novalara.

Biz de bu adam deha diye tartışıyoruz. Adam bizi trolleyip, yiyor. :)
Shanks ve Dragon'un ayrı çizilmesi manidar :ehe:

Güzelmiş güle güle kullan
Bende avatar değişmeyi düşünüyordum.Resim küçük olduğundan photoshopcu arkadaşlara mesaj attım.Bakalım artık...
Güzelmiş güle güle kullan.

Bende avatar değişmeyi düşünüyordum.Resim küçük olduğundan photoshopcu arkadaşlara mesaj attım.Bakalım artık...
Benimde hoşuma gitti,birtane daha buldumda buraya atılacak kısmı göremedim

Bu haki bitmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? K.haki de hakiyi bitiriyor mudur? Eğer ruhtan gelen bir şeyse bitirmesi lazim. Ama rakibi gözlemleyerek sonraki hamlesini tahmin etme olayi ise bitirmemesi lazim. Hatta 2. Durum ise hakiyle hiç alakası olmayan bir durum. O zaman neden adı gozlem hakisi? Kafamda deli sorular

Bu haki bitmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? K.haki de hakiyi bitiriyor mudur? Eğer ruhtan gelen bir şeyse bitirmesi lazim. Ama rakibi gözlemleyerek sonraki hamlesini tahmin etme olayi ise bitirmemesi lazim. Hatta 2. Durum ise hakiyle hiç alakası olmayan bir durum. O zaman neden adı gozlem hakisi? Kafamda deli sorular
B.haki bitiyorsa doğal olarak k.hakinin de bitmesi lazım.Gerçi bitmesi değil de bir dövüş esnasında kullandıkça tahmin edebilme yeteneği zayıflar diyeyim.

Dediğin gibi 2. olayın hakiyle alası yok.Gözlem hakisi ismine neden takıldın ki ? Sonuçta k.hakiyle uyumlu bir isim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık