Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denk gelmişti bu video. Bölüm 1000 diyor sonda 1100

@amaneden den telif atmalı bu video ya : ))

Evet eğer minkler ve balık adamlarla ilgili bir lanet söz konusu ise. Bir şekilde bunun kaynağının ucu söz konusu 20 krallığa dayanıyordur. Yürüme emrini veren ise D. veya onların tarafından birileri.

Irkıçılık konusunun bu şekilde ortadan kaldırılmayacağını düşündüğüm için olmaz gözüyle bakıyorum. Böyle olsun da istemem temelde hepimiz aynıyız mesajı verilmiş gibi olacak. Ben ise, hiç birimiz aynı değiliz ama bu birlikte dostça yaşamamıza engel değil mesajının verilmesini dilerim. Ancak bununla birlikte kulağa gayet güzel geliyor önceden insan olmalarına ilişkin fikrin. Böyle olsa bile Oda'nın çok güzel bir alt yapı hazırlayacağı kesin. :sapkali:
Farketmez ki bölümü ileride işte :D

Evet eğer minkler ve balık adamlarla ilgili bir lanet söz konusu ise. Bir şekilde bunun kaynağının ucu söz konusu 20 krallığa dayanıyordur. Yürüme emrini veren ise D. veya onların tarafından birileri.

Irkıçılık konusunun bu şekilde ortadan kaldırılmayacağını düşündüğüm için olmaz gözüyle bakıyorum. Böyle olsun da istemem temelde hepimiz aynıyız mesajı verilmiş gibi olacak. Ben ise, hiç birimiz aynı değiliz ama bu birlikte dostça yaşamamıza engel değil mesajının verilmesini dilerim. Ancak bununla birlikte kulağa gayet güzel geliyor önceden insan olmalarına ilişkin fikrin. Böyle olsa bile Oda'nın çok güzel bir alt yapı hazırlayacağı kesin. :sapkali:
Devleri gördük, perileri gördük, balık adamları ve minkleri gördük ama hiç birinin nasıl böyle olduğunu görmedik biyolojilerini bilmiyoruz. Bu seride elfleri ve cüceleri görseydik mistik varlıklardır der geçerdim ama görmediğimiz için tamamen biyolojileriyle oynanmış insanlar gibi geliyor bana. Tabi cüceler ve elfleri seriye dahil etseydi orjinalliğini yitirirdi orası ayrı.

Dediğin şeyide düşündüm zaten bu ihtimali çürüten ihtimallerden birisi o :D

Devleri gördük, perileri gördük, balık adamları ve minkleri gördük ama hiç birinin nasıl böyle olduğunu görmedik biyolojilerini bilmiyoruz. Bu seride elfleri ve cüceleri görseydik mistik varlıklardır der geçerdim ama görmediğimiz için tamamen biyolojileriyle oynanmış insanlar gibi geliyor bana. Tabi cüceler ve elfleri seriye dahil etseydi orjinalliğini yitirirdi orası ayrı.

Cüceleri gördük ya. Luffynin ordusunda bile var bir cüce

Bu cüce değil mi? Yanlış biliyorsam affedin.

Dressrosa'da ki cüceler hep öyleymiş, kendi tarihlerini anlatıyorlardı. Ondan böyle yaratılmış olarak kabul etmelisin bence. Bir değişim sonucu öyle olduklarını düşünmüyorum şahsen. Joyboy'un Balık Adamlara verdiği söz de var, Antik Krallık'ın yıkılmasından önce.

Dressrosa'da ki cüceler hep öyleymiş, kendi tarihlerini anlatıyorlardı. Ondan böyle yaratılmış olarak kabul etmelisin bence. Bir değişim sonucu öyle olduklarını düşünmüyorum şahsen. Joyboy'un Balık Adamlara verdiği söz de var, Antik Krallık'ın yıkılmasından önce.
Kendi tarihlerini anlatıyorlarda en başta böyle yaratıldıklarına dair ya da nasıl böyle olduklarına dair bir bilgi yok. Joyboy balık adamlara söz vermeden önce dediğim şey olabilir ama. Hatta o yüzden bile söz veriyor olabilir.

Farketmez ki bölümü ileride işte :D
İyi çizmiş ama Togashi işe almalı bence : ))

Güliverin cücülerini de say ama onları da gördük : )) (peri derken onları kast ettin galiba)

Yani oldukça zor bir ihtimal gibi geliyor. Bilim ile insanların yarı insan haline döndürüldüğü bile gördük o ayrı mesele ama insanları başka varlıklara dönüştürme vs zor bir ihtimal gibi gözüküyor. Kaldı ki çocukları dev'e dönüştürmenin hem zor hem de ne kadar kötü bir durum olduğu işlendi bir daha bu şekilde işleneceğini düşünmüyorum ayrıca bilimden çok büyü temelli bir durum gibi geliyor seriye pek oturtamıyorum ama olabilir tabi seri ilerledikçe fikrimi değiştirebilirim : ))

Son düzenleme:
Sadece Luffy degil de D'ler genel olarak balli duruyor. Bu Shiki'ye Garp ve Sengoku dalip indiriyor. Gol D. Roger ise sadece Garpla takilmis genelde vurgu bunun uzerineydi. BM ile dovusmeyi tercih etmemis. Shiki ile dovusunde malum firtina sansi. WB ile dovusurken ne sansi vardi acaba? Diyecegim o ki nedense ben Roger'i her ne kadar Buggy cok guclu vurgusunu yapsa da bu Kaido, BM ya da bir WB kadar guclu goremiyorum. Tayfasi ozeldi ve cok sansliydi. Gerci Shiki'nin de yakalandigini duyunca fazlasiyla sasirip gucune vurgu yapmasi var ama. Bu adam gercekten bunlar kadar guclu mu? Neyse konu sansti. Luffy hep balli olacak cunku D. Benim de hosuma gitmedigi anlar oluyor ama o kadar yil haki kasip KH'de gelecegi gorenlerin ya da insanustu vucut sertliklerine ek olarak BH'si olanlarin bulundugu evrende buna ihtiyaci var hele ki bu yasta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık