Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis
Saldırılarını engelledi ana kuklasına ve birkaç kukla ile Organ saldırısını engelledi bunun yanında kolunu kesti.
Dofi daha ölü haldeki Law'ın kolunu kesmek için ne hallere düşüyor .

Tankman saldırısını kastediyorsun herdalde. Orada Luffy bildiğin balon olmuş kesmeye gidince içine çekiyor şöyle düşün elinde bıçak var sen süngere batırınca hemen kesilir mi...
Onun gibi Luffy bir nevi koca bir sünger oldu ve kılıcı içine çekti ve işe yaramadı.

Luffy bu yola başvurduğuna göre G4 ile yenemeyeceğini anlamış demekki o kadar acelesi olmasına rağmen bunla uğraşıyor. Hİçkimse acelesi varken kolayca yeneceği adama bu kadar uğraşmaz.
Oda açıkça bize Cracker ve yonkou adamlarının gücünü gösterdi.
Kolayca yenebileceği olayı farklı. Luffy'nin dövüşü üzerinden Cracker ile Dof'u kıyaslayamazsın bu da ayrı bir olay. Luffy'e baya ters çünkü Cracker'in gücü.

Aynı Dof Ors'un bacağı saniyeler içerisinde koparıyor. Law'ın olayı neyi kanıtlar hacı?

Yiyerek bitirebileceğini düşünmüş. Ha şu da var. G4 halinde olmayan Luffy o askerler ve Cracker'e karşı koyuyor. Yanında Cracker'in sadece bir askeriyle bile yenilebilecek Nami ve Ağaçlar varken bile dayanıyor. Ben hız olarak G4'e ayak uydurabildiğini düşünmüyorum o askerlerin. Bir arkadaş demişti Nami'yi arkasına hep alıyordu Luffy. Bu da bir bakış açısıdır. Ve mantıklı da geliyor. Neyse zaten anlarız diğer Komutan ya da Big Mom karşısında olayın asıl rengini.

Dofi'nin tekme atıp zarar verememesi aynı şekilde uyanış formunda Luffy'nin ipleri yumruklaması Dofi'nin saldırılarının yetersizliğini gösterir.
O kadar sürede bir çiizik bile atamamıştır. Ölü haldeki Luffy'i bile çok etkilendiği söylenemez.

Cracker kılıcıyla Luffy'nin kafasına saldırdığında Luffy'nin nasıl çekindiği açıkça çizilmiş.
Adam Luffynin kokalı bedenini aştı daha ne yapsın.G4 e bir kere saldırmayı amaçladı onda da baktı adam lastik ve haki,vuramıyor Luffye denemedi bir daha.Yoksa şu kolunu uzattığı saldırıda gayet kalıcı hasar bile verebilirdi.Doflamingo G4 Luffye yenilmiş olabilir ama dovüşü kaybetmedi.G4 ile Doff gömmeye çalışmayın.G4 ün yetmediği bir adam Doflamingo.

Adam Luffynin kokalı bedenini aştı daha ne yapsın.G4 e bir kere saldırmayı amaçladı onda da baktı adam lastik ve haki,vuramıyor Luffye denemedi bir daha.Yoksa şu kolunu uzattığı saldırıda gayet kalıcı hasar bile verebilirdi.Doflamingo G4 Luffye yenilmiş olabilir ama dovüşü kaybetmedi.G4 ile Doff gömmeye çalışmayın.G4 ün yetmediği bir adam Doflamingo.
Luffy ölü haldeyken bile saldırısı çok etkilmedi g4 ile ne kadar etkiliyecek zaten 1 saat dövüşmelerine rağmen zarar verememiş.
Cracker'de g4'e dayandı hatta daha iyi dövüştü saldırısını karşıladı vs.
Dofi'nin daha Cracker'in püskivi zırhını aşacak saldırısı var mı belli değil.

Luffy ölü haldeyken bile saldırısı çok etkilmedi g4 ile ne kadar etkiliyecek zaten 1 saat dövüşmelerine rağmen zarar verememiş.
Cracker'de g4'e dayandı hatta daha iyi dövüştü saldırısını karşıladı vs.
Dofi'nin daha Cracker'in püskivi zırhını aşacak saldırısı var mı belli değil.
Nasıl etkilemedi.Leo Bazuka saldırısının dağda biraktigi etkiye bak bir de o saldiriya bak.Luffy kaç gün uyudu o savaştan sonra.Adam belki de ilk defa iliklerine kadar harcadı enerjisini ki karşısında handikaplı Doflamingo vardi.

Aşmasına gerek yok ki.Ya kukla yapar ya uyanış ile ip e çevirir.

Mihawk Luffy'yi test edeceğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Kollarının kesileceğini göstermesi de testin bir parçası. Eğer Luffy o gördüklerine rağmen dalsaydı testi de kollarını da kaybedecekti. Mihawk Luffy'nin her şeye rağmen saldırmaya devam edeceğini düşünmüş olmalı ki, "beklediğimden daha kontrollüsün/sakinsin," diyor.
Bugün gelen mangada söylenilen geleceği az olsa bile görme olayını çözersek bence bu dediğin büyük ihtimal gerçekleşecektir :good:

Nasıl etkilemedi.Leo Bazuka saldırısının dağda biraktigi etkiye bak bir de o saldiriya bak.Luffy kaç gün uyudu o savaştan sonra.Adam belki de ilk defa iliklerine kadar harcadı enerjisini ki karşısında handikaplı Doflamingo vardi.

Aşmasına gerek yok ki.Ya kukla yapar ya uyanış ile ip e çevirir.
Verdikleri tepki birbirine benziyor ama saldırılar eşit güçte mi bilemicem. O ayarda olsa bile zaten Cracker g4'e dayanmış biri yani hiçbirşey değişmez. HAndikaplı olayına hiç girmiyorum olabilir de olmayabilirde.

Zaten Dofi'nin Cracker'i uyanış yapıp kuklaları ipe çevirerek yener demiştim. Alpamis'in alıntıladağı yorumda benim ne anlatmaya çalıştığımı daha net anlarsın.

Verdikleri tepki birbirine benziyor ama saldırılar eşit güçte mi bilemicem. O ayarda olsa bile zaten Cracker g4'e dayanmış biri yani hiçbirşey değişmez. HAndikaplı olayına hiç girmiyorum olabilir de olmayabilirde.

Zaten Dofi'nin Cracker'i uyanış yapıp kuklaları ipe çevirerek yener demiştim. Alpamis'in alıntıladağı yorumda benim ne anlatmaya çalıştığımı daha net anlarsın.
Op zaten öyle bir seri.Bir Logiayı Teach eğlene eğlene döver iken B.haki bilmeyen biri anza bakar öyle.Ya da şöyle bir örnek vereyim Venom Demon Garpı,Wb yi bile etkileyecek bir teknikken kat kat daha güçlü olan 200 m volt ise anca gıdıklar bunları.

Hey gidi Doflamingo. Üstünden zaman geçse de diğer yenilmiş bossların aksine yerin dibine sokulmayan, sokulamayan tek adam. :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık