Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu editörlerin henüz çömez olan E. Oda'yı zorlamaları sonucu ortaya çıkmış bir şey. E. Oda aslında böyle bir şey istemediğini sonraki röportajlarında çokça dile getirdi. Şİmdi kafasına göre takılıyor, yiyorsa editörler bir şey desin :D
Yinede Hakinin bir tutarsızlık yarattığını düşünüyorum. Serinin başından itibaren tanıtmış olsa, sıkıntı olmazdı. Çünkü Luffy ninde bosslara son vuruşları hep duygu patlamasıyla oldu. Yani o zamanda haki çiziliyor olsa o vuruşlara çizilirdi. Crocodile gibi, Lucci gibi. Yahu MF ye bakıp mihawk da b haki yok, buggyi bile kesemiyor diyenler vardı. Ace de aynı durum bence. Wb nin tayfasında tümen olacaksın, Roger ın oğlu ve H hakin olacak ama B hakin olmayacak mantıklı mı?

Ya da Garp küçükken neden Luffye haki öğretmedi?

Yinede Hakinin bir tutarsızlık yarattığını düşünüyorum. Serinin başından itibaren tanıtmış olsa, sıkıntı olmazdı. Çünkü Luffy ninde bosslara son vuruşları hep duygu patlamasıyla oldu. Yani o zamanda haki çiziliyor olsa o vuruşlara çizilirdi. Crocodile gibi, Lucci gibi. Yahu MF ye bakıp mihawk da b haki yok, buggyi bile kesemiyor diyenler vardı. Ace de aynı durum bence. Wb nin tayfasında tümen olacaksın, Roger ın oğlu ve H hakin olacak ama B hakin olmayacak mantıklı mı?

Ya da Garp küçükken neden Luffye haki öğretmedi?
Haki öyle lap diye öğretilen bir şey değil ki. Bireyin kendisinin ortaya çıkarması gerekiyor.

Haki öyle lap diye öğretilen bir şey değil ki. Bireyin kendisinin ortaya çıkarması gerekiyor.
La bırak gözünü seveyim, Garp yıllarca Coby'e eğitim verdi sözde ama çocuk HQ'de ne olduğunu öğrendi.

Mihawk Zoro'ya git kılıcı kara yap gel yoksa şarap vermem demek yerine kendi kendine öğrenmesini bekleseydi o zaman.

Haki olayı seriye yedirilemez şu saaten sonra hiç savunmaya falan gerke yok :gamyon:

Neden böyle düşünüyorsun ?
Usopp, Coby, Luffy, hepsi bir şeyler ortaya çıkardıktan sonra öğrenmeye başladı. Mangada Armament kullanan sayısı çok az (Animede askerlere bile çiziyor embesiller)

La bırak gözünü seveyim, Garp yıllarca Coby'e eğitim verdi sözde ama çocuk HQ'de ne olduğunu öğrendi.

Mihawk Zoro'ya git kılıcı kara yap gel yoksa şarap vermem demek yerine kendi kendine öğrenmesini bekleseydi o zaman.

Haki olayı seriye yedirilemez şu saaten sonra hiç savunmaya falan gerke yok :gamyon:
Zoro bir şeyler uyandırmaya başlamıştı ama. Metali kesiyordu herif, kesinlikle armamentle alakalı.

Benim açımdan daima ACE>sabo olacak, Sevdiği birinin ölümüne sebep olanlara, kit tutmayanla işim olmaz :artiz:

Bu Sabo'yu gömmek anlamına geliyorsa varsın öyle olsun :a:
Bilemiyorum Ace de bana biraz vaasıfsız geliyor. ama sseverim bu çocuğu delikanlılığın kitabını yazmıştır ama Oyajinin gemisinde hiç
geliştirmemiş kendini. İnsan hiç olmazsa birazcık BH, KH kasarda hanesine + ekleensin. Paso fizik gücüyle meyeyle nereye kadar.

Sabo'nun o tutumuna kıl oldum bende. Orda Ace olsaydı Burgesi mahvederdi. Kişiliğine bakarak bunu söyleyebilirim.

Bilemiyorum Ace de bana biraz vaasıfsız geliyor. ama sseverim bu çocuğu delikanlılığın kitabını yazmıştır ama Oyajinin gemisinde hiç
geliştirmemiş kendini. İnsan hiç olmazsa birazcık BH, KH kasarda hanesine + ekleensin. Paso fizik gücüyle meyeyle nereye kadar.

Sabo'nun o tutumuna kıl oldum bende. Orda Ace olsaydı Burgesi mahvederdi. Kişiliğine bakarak bunu söyleyebilirim.
Haki'yi bilmemesi gibi bir durum yok yeni dünyada sıradan marine erleri kafesi durduruyorlardı. Ace iki yıl öncenin karekteri olduğu için iki yıl sonranın argümanlarıyla yerilemez.
Teach'e yenildi ama Teach zaten çok güçlü bi karekter çıkabilir + meyve avantajı vardı, Teach açık uçlu biri. Ölmesi bir fedakarlık yüzünden oldu bu yüzden o durumu yenilgi diye almıyorum. Sonuç olarak Ace'nin bu yıl içinde çıkacak romanı ile bir şeyler öğreniriz.

Sabo ise tamamen farklı bir konu bence boş beleş biri ama tabi karizma çizilmiş, güçlü gösterilmiş, çok büyük potansiyelle çocukluğu verilmiş. Birilerinin beklentili olması çok normal.

Usopp, Coby, Luffy, hepsi bir şeyler ortaya çıkardıktan sonra öğrenmeye başladı. Mangada Armament kullanan sayısı çok az (Animede askerlere bile çiziyor embesiller)

Zoro bir şeyler uyandırmaya başlamıştı ama. Metali kesiyordu herif, kesinlikle armamentle alakalı.
Ciddi ciddi şu söylediklerine inanıyor musun ? Bence inanmıyorsun :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık