Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşünsene Kaido, Shanksa hayran yada borçu falan çıkıyor. Wb ye arkadan girmeye gidiyor Shanks çıkıyor ve nasıl olduysa Kaido gibi manyak vazgeçiyor. Sonra birileri Shanksı hedefliyor çat Kaido çıkıp tokatlıyor hepsini. Ve Kaido, Shanks arasında hiç zıtlık içeren bir şey gösterilmedi.

İşte bende onu söylüyorum onun bebeyken yaptığı hortlatma için Sabo'nun hala gidecek yolu var. Güzel tespit etmişsin kutlarım :good:
Tamamda Saboyuda gömme bu kadar. HH herkeste çocuk yaşta hortlayacak diye şart mı var?
Çoğunluk Zoroda da bekliyor ama henüz yok.

HH gnelde zor koşullarda hortluyor. Sabo travmanın alasını yaşadı buna rağmen çıkmamışsa beklntiye girmeyek:D

Kurgu gereği Yokou'nun kol kaptırıp Luffy'nin teklediği bir yaratık var. Böyle bir örnek varken, haki ile ilgili bilgilerin yeni yeni verilmeye başlandığı bir arc'ta Ace'in haki kullandığının görülmemesi aynı şeyin lacivertidir benim açımdan. Bu durumdan yola çıkarak Ace'in iyi haki kullanmadığını iddia etmek (edilemez demiyorum) bana biraz farazi geliyor ki mangada çocukken h.haki patlatması ile haki konusunda iadeyi itibar olduğunu da düşünmekteyim.

Son olarak karakterlerin güç dengesi açısından bir takım tutarsızlak içerdiğini düşünmekteyim M.F arcının. Bundan dolayı da arcta görülen üzerinden haki ve güç iddialarının bu kadar ateşli savunulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Saygılar.

Kurgu gereği Yokou'nun kol kaptırıp Luffy'nin teklediği bir yaratık var. Böyle bir örnek varken, haki ile ilgili bilgilerin yeni yeni verilmeye başlandığı bir arc'ta Ace'in haki kullandığının görülmemesi aynı şeyin lacivertidir benim açımdan. Bu durumdan yola çıkarak Ace'in iyi haki kullanmadığını iddia etmek (edilemez demiyorum) bana biraz farazi geliyor ki mangada çocukken h.haki patlatması ile haki konusunda iadeyi itibar olduğunu da düşünmekteyim.

Son olarak karakterlerin güç dengesi açısından bir takım tutarsızlak içerdiğini düşünmekteyim M.F arcının. Bundan dolayı da arcta görülen üzerinden haki ve güç iddialarının bu kadar ateşli savunulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Saygılar.
Bu editörlerin henüz çömez olan E. Oda'yı zorlamaları sonucu ortaya çıkmış bir şey. E. Oda aslında böyle bir şey istemediğini sonraki röportajlarında çokça dile getirdi. Şİmdi kafasına göre takılıyor, yiyorsa editörler bir şey desin :D

Bu editörlerin henüz çömez olan E. Oda'yı zorlamaları sonucu ortaya çıkmış bir şey. E. Oda aslında böyle bir şey istemediğini sonraki röportajlarında çokça dile getirdi. Şİmdi kafasına göre takılıyor, yiyorsa editörler bir şey desin :D
Editör kaynaklı olduğunu biliyorum. :D

WB'nin KK olması için yetiştirdiğ ve çocukken H.Haki patlattığı bilinen bir karakterin "kötü" haki kullandığını ya da "haki" bilmediğini iddia etmek için yeterli bilgi yok bana göre. MF arcı gibi birçok yönden tutarsız bir arctan bunu türetmek de bana pek ikna edici gelmiyor açılcası.

Tamamda Saboyuda gömme bu kadar. HH herkeste çocuk yaşta hortlayacak diye şart mı var?
Çoğunluk Zoroda da bekliyor ama henüz yok.

HH gnelde zor koşullarda hortluyor. Sabo travmanın alasını yaşadı buna rağmen çıkmamışsa beklntiye girmeyek:D
Benim açımdan daima ACE>sabo olacak, Sevdiği birinin ölümüne sebep olanlara, kit tutmayanla işim olmaz :artiz:

Bu Sabo'yu gömmek anlamına geliyorsa varsın öyle olsun :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık