Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani aynı mantıkla Akainu 5 dakikada alır Cracker da 5 dakikada alır diyemezsin.
Yahu Emre 5 dakika derken mübalağa yaptığımı anlamıyor musun yoksa bilerek mi başka yöne çekiyorsun? Tabiki de hadi kronometre tutuyoruz 5 dakkada yenilecek demiyorum sana diyorum ki, aceyi kolaylıkla yenecek bir sürü adam var seride. Tek atanı da 2vuruşla alanı da. ace ezik bi tarafı yok evet her yeri ezik çünki. Hakinin babası olduğu halde bunu geliştiremeyecek kadar vasıfsız bir adam, onca insan onun için hayatını hiçe saymışken salak gururuna yenik düşmüş bir adam. Neyse ace konuşarak vaktimi bu mal karakter için harcamak istemiyorum. Başka bi konuda konuşuruz ama sıkıntı yok.

Yahu Emre 5 dakika derken mübalağa yaptığımı anlamıyor musun yoksa bilerek mi başka yöne çekiyorsun? Tabiki de hadi kronometre tutuyoruz 5 dakkada yenilecek demiyorum sana diyorum ki, aceyi kolaylıkla yenecek bir sürü adam var seride. Tek atanı da 2vuruşla alanı da. ace ezik bi tarafı yok evet her yeri ezik çünki. Hakinin babası olduğu halde bunu geliştiremeyecek kadar vasıfsız bir adam, onca insan onun için hayatını hiçe saymışken salak gururuna yenik düşmüş bir adam. Neyse ace konuşarak vaktimi bu mal karakter için harcamak istemiyorum. Başka bi konuda konuşuruz ama sıkıntı yok.
Aynen Ace konuşmayalım savaşta yaşananlardan sonra bu adam nereye istenirse oraya çekilebilir.Ace ile ilgili hikaye yazılacakmış o bir tamamlansın o zaman başlarız konuşmaya.

Aynen boşver. Bi konuda sürekli gidip geliyorum. En güçlü korsan Shank mı Kaido mu kararsızım sen ne diyon?
Kaido genele karşı daha güçlüdür ama iş vs atmaya gelince Shanks bir adım önde olabilir.Yüzlerce dövüşe girdim diyip Teach yarasını gösteriyor adam çok tecrübeli bu konuda.Bana tam düello adamı gibi geliyor Mihawk kapışmaları yüzünden.Wb övdüğüne göre yenemese de yenilmez kolay kolay kimseye.

Benim kafama takılan MF zamanı bunun Kaido'yu engellemesi. Şimdi Kaido gibi bi azmanı dövüşerek hemen yenmen imkansız, yenmen bile çok zorken nasıl engelledi? Güçle mi nasıl bu kısım düşündürüyor biraz.
Taviz vermiştir bazı konularda yada rüşvet vermiştir Shanks umursamaz böyle şeyleri.Şu ada senin olsun demiştir.Belki pone yada smile gibi bazı değerli meyvelerden bile vermiş olabilir sırf bunun için.Aksi takdirde en kötü tayfasında bir izi olurdu sürtüşseler bile.

İkna etmiştir bir şekilde.Oraya gitsen senin için kötü olur bir şey kazanmazsın ama ben sana verebilirim gibisinden konuşmuştur işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık