Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji yılı bitti Sanji'den bir şey göremedik. Bundan sonra görmeye başlayacağız daha. Demek ki bu açıklamalar çok güvenilir olmuyor. Oda hep planladığından yavaş gidiyor. Ayrıntı vermeyi sevdiği için olsa gerek. Bu nedenle bu yıl Wano'ya geçileceği haberi de çok güvenilir durmuyor.
Sanji yılından maksat Sanjinin merkezde olduğu bu hikaye işlenecek idi. Öyle de oldu. Ama herif yaşayabileceği tüm travmaları da yaşadı. İnsanları üzen bu açıklama üzerine yıllardır sakladığı Sanji gibi bi adamı patlatacak artık diye düşünürken bir baktılar ki herife yaşatmadığı acı, zorluk kalmadı. Resmen zihinsel, duygusal ve çıkış yolları açısından dibe vurdu reis. Sanjinin çile yılıydı artık bu sene beklediğimiz yıl olur umarım.

Sanji yılından maksat Sanjinin merkezde olduğu bu hikaye işlenecek idi. Öyle de oldu. Ama herif yaşayabileceği tüm travmaları da yaşadı. İnsanları üzen bu açıklama üzerine yıllardır sakladığı Sanji gibi bi adamı patlatacak artık diye düşünürken bir baktılar ki herife yaşatmadığı acı, zorluk kalmadı. Resmen zihinsel, duygusal ve çıkış yolları açısından dibe vurdu reis. Sanjinin çile yılıydı artık bu sene beklediğimiz yıl olur umarım.
Hmm mantıklı. Ama reis bir kaç bölüme şova başlayacak. Sanki Oda yıla yetiştirememiş gibi bir his var bende yine de :)

11 saat sürmesinin nedeni Luffy'nin yetersizliği değil bence Cracker'ın çaresiz kalıp 11 saat boyunca asker pörtletmesidir.
Zaten kimsenin olmadığı bir alanda dövüşseler adam Luffy'i yerdi bu kadar kalabalık rakibe karşı adam ne yapsın 11 saat dayanmış üstelik.Takdir edilmesi gereken taraf Cracker bana kalırsa.

Son düzenleme:
Zaten kimsenin olmadığı bir alanda dövüşseler adam Luffy'i yerdi bu kadar kalabalık rakibe karşı adam ne yapsın 11 saat dayanmış üstelik.Takdir edilmesi gereken taraf Cracker bana kalırsa.
Zaten o şartlar sonucunda çaresiz kalıp bu oyalama işini yapıyor orada sıkıntı yok. Luffy ile 1v1 kalsalar bile Luffy bir süre sonra harcardı Cracker'ı. Gördüğümüz kadarıyla dayanıklılığı vasatın bile altında bir karakter, Luffy zaten askerleri parçalamayı başarmıştı. King Kong Gun'ı bir kaç asker arkasından bile alsa toz duman olurdu. Luffy yardım alıp Cracker'ı çaresiz durumda bırakmasa 11 saatten çok daha az bir sürede sonuçlanırdı kapışma.

Arkadaşlar anlatamadığım şu dövüş ne kadar uzarsa uzasın ,Cracker ne kadar asker yaratırsa yaratsın Cracker tek darbede hatta darbe bile değil "fırlatma " ile pert oldu....Niye pert oldu çünkü gücü bu kadardı peki daha önce Luffyden darbe yedi mi hayır .....yani tek darbede pert oldu....Mangada tek darbede pert olan bir büyük karakter gördünüz mü?

Ayrıca yok yardım aldı felan yoksa yenemezdi diyebilirsiniz...Crocodile örneğini verdim orada Nami yoktu ..Luffy tek başına çare buldu gene bulurdu bir şeyler ...Umarım anlatabilmişimdir...Ayrıca Dof fanı değilim sadece Dofu Crackerden daha karakterli buluyorum....
Güce bağlı olarak değişir tek atma durumu. O yönden bakarsan Luffy de tek yedi. Senin mantığın ile bu tarz üretim gücü olan herkesi başarın altına koyabiliriz. Magellan mesela. Bu adamdan Kaç kişinin kaçtığını saymaya gerek yok sanırım. Luffy, Cracker'ı şansı ve aldığı yardım sayesinde yendi. Kendi ağzınla da diyorsun Luffy'nin adama dokunamadığını. Kaldı ki Luffy yine dokunamazdı, Cracker kendisi gidip daldı. Ne hikmetse Haki kaplı birine saldırırken Haki de kullanmadı. Oda adamı yendirmek istedi ve yendirdi. Ne kadar saçma da olsa kabul etmek lazım.

Mangaka saklıyor karakterini Luffy'nin aklına krakerlerini yiyerek bitritmeyyi soktu. Kurgu kurbanı anlayacağınız. Tank Man gibi bir forum gorduk. Ona girer girmez tekledi resmen. Ve bence bunlardan ayrı en güçlü bir formu daha var.

Mangaka saklıyor karakterini Luffy'nin aklına krakerlerini yiyerek bitritmeyyi soktu. Kurgu kurbanı anlayacağınız. Tank Man gibi bir forum gorduk. Ona girer girmez tekledi resmen. Ve bence bunlardan ayrı en güçlü bir formu daha var.
Daha çok nabza göre şerbet verdiği formları var.Doff karşısına tank man ile çıksa be yapabilirdi ? Bound man Doff a Tankman da Cracker e iyi gitti.

Nabza gore şerbet diyon da Tank Man ile tek darbe attı formun ne yapabildiğini bilmiyoruz bile.
Boundman gibi uçan kaçan adamlarda kullanişlı.Tankman ise yerdeki düşmanlar için.Herhalde o form uçamıyordur.
Zaten o hem lastik hem b.haki mevvzusu olduğu sürece veya açıklık gelmediği sürece g4 e ben form gözüyle bakmıyorun.Direk güç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık