Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Velet olarak gördükleri içindir.Daha o zaman Luffy şu anki yaşında bile değil.Şaşırmaları doğal.O yaşta o kadar adam bayıltınca.Ama bu önemli değil.Akainu dragonun oğlu da dragonun oğlu diye sayıklıyor.Oğlu olduğu için aynı şeyleri yapacak diye bu kadar kafaya takıyor.Adam tamamen şartlanmış bu mevzu yüzünden.Yoksa h.haki chinjaoda da var.Kim gördü de ağzı açık kaldı.O yaşta erken yol aldığını düşündüler tabii bayılan adam sayısı da etkili.
He demek Dof'u görseler ne yapardılar.

Ben sana o olayı açıkladım zaten. Bizim dünyamızdaki gibi bakabilirsin buna. Sen kötü bir şekilde şöhret kazanmış bir ailenin çocuğu içinde babasının oğlu o da hayırsız çıktı dersin. Bu anlamda konuşuyorlar bunu. Direk adam kanlarında bozukluk olduğunu hepsinin düzene aykırı insanlar olduğunu söylemeye çalışıyor.

Ama h.haki saldığına görene kadar hiç kimse kaale almıyordu Luffy'i. Ayrıca adamlar erken yol aldılar felan da demiyor. Akainu bilinçsizce kullandığını biliyor h.hakiyi.

Garp'ın babası kimdi acaba ya da WB'nin? Kardeş Rayleigh gibi hırsız ayyaş biri bile ne seviyeye geliyor. Diğer serilerde böyle değil olaylar. Amiral'lerin den tut Yonkou ve Shichilerine hepsi apayrı kişiler.

Ayrıca sizin deyiminize göre her güçlü olanı Babası varmış diye söyleyip geçeceğiz.

Kaido babası sayesinde bu kadar güçlü?

Shanks öyle?

Big Mom öyle?

Bu anlayışla bakarsan bu seride güçlü ve tepede olan isimlerin hepsi kandan dolayı öyleymiş gibi oluyor. Ki sizin Monkey ailesine bakış açınızda ayrı bir olay.

Garp'a balon diyen Dragon'a fikir adamı diyen sen değil misin?

Sen Berserk oku hacı.Ölü bir kadından doğan ölmek üzere olan bir adamın hikayesi.Orada ölümden kurtulan gencin peşini bir türlü birakmiyor ölüm.Gel dark fantasynin dibine vuralım.

@Alpamis

Narutoda da yoktu klanların hiyerarşisi.Seri bitmeye yaķin ögrendik Senju ve Uchihayı.
Aynısı op ta da olacak işte.D ailesi vs Kutsal ejderler.
Bersek'in son 2 bölümünü ben editledim hacı, yani okuyorum zaten. 2017 ilk yarısında gelsin de yapalım, okuyalım ama nerede?

@Shakky Dedesi zaten eğitim verse 3 haki ve amiral seviyesi seriye başlardı. Naruto içinde ailesi yaşasa falan geleceğin kagesi gözüyle bakardık. Shonenlerde olmuyor bu ama bende artık sevmiyorum bu durumu. Başka türlerde gayet ezik çocuk bir yerlere geliyor. Luffy ezik olsun demedim ve D. hali hazırda zaten. Garp'ın ve Roger'ın babası kimdi? Bu böyle sürüp gitmiyor ya. Law yerine Luffy olabilirdi. Aileleri yer değiştir, D. ler farklı işte ama ailesi yok ya da ölmüş. Ustası falan olabilir, sonuçta Ray yine Roger'ı görür ve eğitirdi. Naruto'yu, Jiraiya nasıl eğitti. Ailesi yardım etmedi ama potansiyel olarak çıtayı en tepe koymuş oldu.

Bu seride bir şeyi Coby mi hayal edip başarmış olacak yoksa Luffy mi? Zoro'yu bu yüzden seviyorum. Kimsesiz bir çocuk en iyi olacağım diyor. Millet Roronoa bilmem bir şey demiyor, kim la bu diyor.

Mangalarda ne istersin, ne hayal edersin? Biz erkek çocukları kara murat oluruz vb. Ama zaten o çocuğu seçilmiş yaparsan, bize sen istesen de onu başaramayacağını söylemiş oluyorsun. İstediğin kadar hayal et, çabala ama o aileden değilsen yapamazsın.

Köyün gariban çocuğu kage oldu ama ya babası kageymiş.
Köyün gariban çocuğu k.k. oldu ama zaten dedesi onun dengiymiş.

Naruto'yu Uzumaki yap yine ama ana baba belli olmasın. Luffy'yi ise Law gibi ailesi hastalıktan ölmüş, bir kasaba da yaşayan bir çocuk yap ve D. olsun yine. Hayal etsin ve başarsın. Ben kabul ederdim. Roger'a istediği kadar benzesin, Ray falan kim eğitirse eğitsin.

Tek kollu Shanks'ın yonkou olduğu evrende D. olan Luffy her türlü kral olur.

He demek Dof'u görseler ne yapardılar.

Ben sana o olayı açıkladım zaten. Bizim dünyamızdaki gibi bakabilirsin buna. Sen kötü bir şekilde şöhret kazanmış bir ailenin çocuğu içinde babasının oğlu o da hayırsız çıktı dersin. Bu anlamda konuşuyorlar bunu. Direk adam kanlarında bozukluk olduğunu hepsinin düzene aykırı insanlar olduğunu söylemeye çalışıyor.

Ama h.haki saldığına görene kadar hiç kimse kaale almıyordu Luffy'i. Ayrıca adamlar erken yol aldılar felan da demiyor. Akainu bilinçsizce kullandığını biliyor h.hakiyi.

Garp'ın babası kimdi acaba ya da WB'nin? Kardeş Rayleigh gibi hırsız ayyaş biri bile ne seviyeye geliyor. Diğer serilerde böyle değil olaylar. Amiral'lerin den tut Yonkou ve Shichilerine hepsi apayrı kişiler.
Sırf baba değil elbette bu soyla alakalı.Akainu dragon ve garp kim biliyor yaratacağı tehlikeyi biliyor bununla alakalı.Yoksa devrimci olacak bu diye düşünmüyor garp olmamış sonuçta.Onlar kadar güçlü olacağını düşünüyor o yüzden kovalıyor.Amiral gücüne yakın biri bile büyük problemdir olaya sadece kk olacak diye bakma.Korsan zaten düzene aykırıdır orada bin tane korsan var neden luffy bunla da ilgili değil.

Dofun ailede soylu ve güçlü bir aile.Cüceleri mahvetmişler hükmetmişler eskiden dressrosaya belki fazlasına.Babası gibi pısırıkken yapmadılar herhalde.Arada çürük elma çıkacak tabii hepsi güçlü olacak diye bir şart yok.Soy önemli esas olan o.

Ayrıca sizin deyiminize göre her güçlü olanı Babası varmış diye söyleyip geçeceğiz.

Kaido babası sayesinde bu kadar güçlü?

Shanks öyle?

Big Mom öyle?

Bu anlayışla bakarsan bu seride güçlü ve tepede olan isimlerin hepsi kandan dolayı öyleymiş gibi oluyor. Ki sizin Monkey ailesine bakış açınızda ayrı bir olay.

Garp'a balon diyen Dragon'a fikir adamı diyen sen değil misin?
Luffyde bu yazdıkların gibi ne olduğu belirsiz olsa kraldı. Tek kollu Shanks'a bu gücü veren adam sıradan Lufy'ye de her haltı verirdi. Kimsede itiraz etmezdi.

Luffyde bu yazdıkların gibi ne olduğu belirsiz olsa kraldı. Tek kollu Shanks'a bu gücü veren adam sıradan Lufy'ye de her haltı verirdi. Kimsede itiraz etmezdi.
Zaten Shanks'in o kadar güçlü olması bunun aile ile alakalı olmadığını gösteriyor. Daha çok bu kadar farklı birbiriyle alakasız insanların çok güçlü olması diyeyim.

@Millennium Wizard

O zaman Kaido'nun soyu herkesin soyuna bin mi basar?

Zaten Shanks'in o kadar güçlü olması bunun aile ile alakalı olmadığını gösteriyor. Daha çok bu kadar farklı birbiriyle alakasız insanların çok güçlü olması diyeyim.

@Millennium Wizard

O zaman Kaido'nun soyu herkesin soyuna bin mi basar?
Öyle zaten adam Oni muhtemelen.Boynuzlu falan apayrı bir ırk.Belki Kaido kalan son üyesidir.Bilemeyiz belli mi olur.Moria ona yenildikten sonra Oars yada Oars'ın soyu diye niye ağlayıp durdu sence.Savaşta bile ölüsünü istedi.Çünkü biliyor çok güçlü önü açık olduğunu.Ona benzer bir ırk yada direk aynı ırk olabilir.

Öyle zaten adam Oni muhtemelen.Boynuzlu falan apayrı bir ırk.Belki Kaido kalan son üyesidir.Bilemeyiz belli mi olur.Moria ona yenildikten sonra Oars yada Oars'ın soyu diye niye ağlayıp durdu sence.Savaşta bile ölüsünü istedi.Çünkü biliyor çok güçlü önü açık olduğunu.Ona benzer bir ırk yada direk aynı ırk olabilir.
İyi o zaman Kaido çok eşli olsun da dünyayı fethetsin.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık