Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Var, öyle bir sürü sahne. Şimdi k. hakiyi gerçekten kullansalar vsler başka bir boyuta taşınır, saçma sapan vs izlemeyiz. 2-3 kişi ortamı okur ve Luffy başka yere gidip gelmesi 10 bölüm sürmezdi. Bu şeye kadar gidiyor. Kuro neden Luffy'nin kolunda yürüyüp tekme atmak yerine kesmedi? Dofy neden elini bağladı ya da yumruk attı? Hepsi saçma bir kurgu, Op'de o yüzden 1-2 vs elle tutulur ve sevilir.

Dof'a gelelim. Law'ı ölü olup olmadığını anlasa, olaylar farklı olmaz mı ya da roomu fark etse? Sanji'de k. haki var da ne oldu gördük. Law ve Luffy daha Sugar'ı sezemedi. Ceaser'ın tekniklerini okuyamadı. Ray gibi değil normal k. haki kullansa bu tür saçma durumların hiçbiri olmazdı. Carrot 100 metreden üstüne atladı, işini bitirmedi mi?

Şimdi hangisi komiklik olsun diye savunalım?
Dediklerin doğru ama komiklik olsun diye yapılmış sahne başka, güç dengelerine ters ya da saçma sahneler başka. Komiklik olsun diye yapılmış olan sahne de belli, bu sahne saçma dediğimiz sahneler de belli. Bazı sahneler var mesela, genel anlamda değerlendirdiğinde saçma durur, göze batar. Bu sahneleri kaale almayabilirsin. Ama bu saçma dediğimiz sahneler o an, öyle gerektirdiği için kafası ile değil başka yerlerde de aynı şekilde çizilmiş ise o zaman bunları kaale almak gerekir. Böyle şahibeli sahnelerde tek argüman hiçbir zaman delil olmaz bir şeylere. Ben de öyle değerlendirmiyorum zaten.

kör topal

Çizim biraz çocuksu olsada oldukça güzel. Kaido'nun Roger ve WB'den üstün oldugunu düşünenler var tabi tayfa olarak düşünürsek olabilir.

Roger'den güçlü bir karakterin olacağını sanmıyorum şahsen adam en zirve isim.

Çıtanın en başındaki adam.

Hani WB , Kaido arasındaki durum tartışılır ( bence WB her türlü güçlü de) ,Roger direk en tepeye herkesi biçe biçe çıkmış.

Roger'den güçlü bir karakterin olacağını sanmıyorum şahsen adam en zirve isim.

Çıtanın en başındaki adam.

Hani WB , Kaido arasındaki durum tartışılır ( bence WB her türlü güçlü de) ,Roger direk en tepeye herkesi biçe biçe çıkmış.
+++

Roger ve Wb zirveydi. Wb'nin attığı yumruğun şokuna 3 amiral müdahele ediyor. Daha sonraki sahnede ise Luffy 3 amiralin karşısına çıkıyor.

Katılırsın katılmazsın bilmiyorum ama benim için bir mesaj bu. O yüzden... Roger ve WB'den daha iyisi olamaz ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık