Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Mangaka Kaido Shanks'ı 2 günde yendi dedi ne diyeceksin diye cevap mı olur? Zaten ben demeyeceğini iddia ediyorum. Derse yanılmışımdır. Kaido Shanks'a tek mi atacak? Güçleri ters olsun yine atamaz. Mangada ne zaman birisi vsyi suya düşerek kaybetmişte yonkolar kaybedecek? Meyve kullanıcıları olarak diyorum bunu. Ciddi olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Mangaka dediklerimin hiç birini çürütmemiş. Adam br galip belirlemeen bunlar çarpışıyordu dedirtmiş sonra Shanks marinefordda bitmiş. Shanks Kaido'yu yendi bir de mfye gelip hava mı attı? Ya da yenildi de mi geldi?

Yonkolar çok güçlü kimseler. 10 günde dövüşebilirler 20 günde. Onlardan güçsüz olanların vslerine 2 günde sonçlandı demez. Bir yonkonun 2 günde pilinin bittiğini söyletmez mangaka. Abartır abartabildiği kadar.
Bak gene sadece canının istediğini anlamışsın.
Cümle seçmeyin şuradan.
Ben ne diyorum sen ne diyorsun.
Üzülerek söylemeliyim ki bu cevabınla iyice saçmaladın.
Keşke yapmasaydın :(

Bak gene sadece canının istediğini anlamışsın.
Cümle seçmeyin şuradan.
Ben ne diyorum sen ne diyorsun.
Üzülerek söylemeliyim ki bu cevabınla iyice saçmaladın.
Keşke yapmasaydın :(
Sen misin canının istediğini anlayan yoksa ben mi? Sorularıma cevap verememn şöyle dursun saçmaladın saçmaladın. Başka bir şey yok.

Sen misin canının istediğini anlayan yoksa ben mi? Sorularıma cevap verememn şöyle dursun saçmaladın saçmaladın. Başka bir şey yok.
O zaman bebim yanıtımı okumadın sen çünkü senin yanıtının alakası bile yok.
Benim savunduğum şeyin yonkou dövüşünün 2 gün surup sürmeyeceği değil. Senin net bir şekilde 2 günden fazla sürer dediğin onermenin ve bunun altını doldurmak için oluşturduğun temelin sacma olduğu :(
Cevap vermiyorsun diyorsun ama cevabını verdiğim soruları tekrar tekrar söyleyip diretiyorsun. Ki son yorumumu dikkatlice okursan yanıtında ekleme bile yaptığını göreceksin.
Artık sana cevap yok:mad:

Yami

Ne tartışmışsınız biraderim :(

Fake bir bilgi olabilir mi demiştim kimse tınlamamış :(

Yami

Niye fake olduğunu düşünüyorsun peki?
Mesela bazı bilgiler geçiyor. Biz diyoruz ki " bu adam önemsiz dediğine niye inanalım" tarzı yargı koyuyoruz.
Biz açıklamayı sadece bu adamdan duyduk diye hatırlıyorum.
Yani ispatlanmış bir örneğini görmedik.
Ya bu korku salmak için oluşturulmuş bir mit ise biz niye bu kadar çabuk inandık buna ?
Öyle olsa herkes şeytan meyvesi yedirilerek suikaste uğrar. Gerçi serinin dinamiğine aykırı belki ama inandırıcı gelmedi.
Örneğini görmedik çünkü.

Mesela bazı bilgiler geçiyor. Biz diyoruz ki " bu adam önemsiz dediğine niye inanalım" tarzı yargı koyuyoruz.
Ya bu korku salmak için oluşturulmuş bir mit ise biz niye bu kadar çabuk inandık buna ?
Öyle olsa herkes şeytan meyvesi yedirilerek suikaste uğrar. Gerçi serinin dinamiğine aykırı belki ama inandırıcı gelmedi.
Örneğini görmedik çünkü.
Bu adam Luffy ve Franky'nin sıkıştırdığı Dof'un adamı değilmiydi? Tam hatırlayamadım karakteri.

Örneğini görmedik çünkü.
Elemanın dediği doğrudur ya. Mangaka böyle lüzumsuz adamlarla bilgi veriyor bazen. İlginç bir yere takılmışsın ama :/

Yami

Elemanın dediği doğrudur ya. Mangaka böyle lüzumsuz adamlarla bilgi veriyor bazen. İlginç bir yere takılmışsın ama :/
Birileri ölsün o zaman bu durumdan görelim :/
Big Moma ver bi parça şeytan meyvesi ölsün. Bu kadar kasmaya gerek yok halbuki :(

Bu adam Luffy ve Franky'nin sıkıştırdığı Dof'un adamı değilmiydi? Tam hatırlayamadım karakteri.
Pek bende çıkaramadım sadece o tanıtım şeysi aklıma geldi.

Luffy g4'ü hakisiz yapamaz bence.

Bu Kaido tek başına durdurmaya gitmişse de hiç şaşırmam. Kaido tayfasıyla olmayabilir yani.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık