Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

En azından benimki seride önemli bir yerini acı içinde öldürdü. Sen ilerde ittifak mağduru olarak ölüceksin belki kimseyi öldürmeden. Sen benden daha bahtsız olabilirsin :D. Şu seride bi saboyu bide kutsalları sevmiyorum.
Kaidou gibi bir azman, nasıl olur da ölmeden mezara girecek? Bkz: Bu adam ölümsüz :D Ayrıca ölme ihtimali varsa da en az 2-3 önemli şahsiyeti de peşinden götürür.

Not: Sabo'nun ne günahı var la :D

Roronoa Zoro

Hani Denizciler kukla gibi gözüküyor. Ama çoğu denizcinin amacı sivili koruyup adaleti sağlamak. Buna Akainu'nun Hükümete karşı yaptığı atardan sonra daha da emin oldum. Aslında Denizciler kurumu şerefli bir kurum, belki kötü şeylere alet olabiliyorlar ama amaçları kutsal. Garp'ın o şekilde çaresiz kalması doğal. Bir şey yapamaması da doğal. Yahu herkes Luffy gibi değil sadece sevdiklerini umursasın. Buggy kim olarak ne olarak idam etme hakkını buluyor kendinde? O örneği niye verdin? Garp'ın ideallerini aşan bir durum. Orda o savaş yüzünden bir sürü Denizci askeri telef oluyor. Coby aslında savaşın ağırlığını anlattı orda haykırışıyla... Garp o noktada kendinden vazgeçebilecek bir durumda olur. Ama orada o idamı gerçekleştirmek için ölmeye gelmiş kendisine güvenen bir çok Denizci askerine, daha onlar doğmamışken birlikte savaştığı Sengoku'ya da sırt çevirmiş olurdu. Eminim de orda Ace'i kurtarsa çok daha farklı yorumlayacaktınız?
En azından savaşa katılmasın, gitti bi' de Marco'yu engelledi. Emekli olsun gavat, ne işi var savaşta?
Hadi onu da geçtim, Luffy Garp'ın hayatı boyunca ettiği yardımın 10 katı yardım etmiştir insanlara denizde.

Ulan o kadar sene korsanlık yapan adamın o kadar müttefiki mi olur ? :) 30 küsur gemiydi yanlış hatırlamıyorsam.

@RedTeroR

Öyle diyorsun da nitelik olmasa da en azından kuru kalabalık olarak daha fazla kişiyle gelmelilerdi Mf'ye. Adam 50 yıldır denizdedir nerden baksan. O adamın 150 gemiden aşağı filosu olmaması lazım ama işte o zaman karşı taraf sıkıntıya gireceği için yapmamış bazı şeyleri. Neyse darısı bizimkilerin başına ne diyelim.

@Kaidou

Güzel bir yaklaşım şekli :)

En azından savaşa katılmasın, gitti bi' de Marco'yu engelledi. Emekli olsun gavat, ne işi var savaşta?
Hadi onu da geçtim, Luffy Garp'ın hayatı boyunca ettiği yardımın 10 katı yardım etmiştir insanlara denizde.
Garp Denizcilere olan borcunu Marco'ya izin vermeyerek ödedi. Diğer taraftan Luffy'nin geçmesine izin vererekte Ace için yapabileceğini yaptı. Adamın orda ömründen ömür gitti.

Roronoa Zoro

Garp Denizcilere olan borcunu Marco'ya izin vermeyerek ödedi. Diğer taraftan Luffy'nin geçmesine izin vererekte Ace için yapabileceğini yaptı. Adamın orda ömründen ömür gitti.
Garp'ın denizcilere borcu mu varmış? Ne zaman borçlanmış?
Madem "denizcilere" bu kadar bağlı, adaletlerine bu kadar inanıyor neden Ace'i kurtarmış? Bi' bok yiyor onun da devamını getiremiyor gerizekalı. Adam her yönden fail.

@Alpamis orda kurtarmadığı Luffy'dir Ace değil :) Luffy ölecekti ama onu dedisi Garp değil Ace kurtardı... Kimse Garp'ı Ace'yı kurtarmadı diye suçlamıyor en azından ben bunun için suçlamıyor ben Garp'ı ailesine değer vermediği için suçluyorum bunun yanında tercih yapıp denizciliği onurlandırıp adam gibi dövüşmediği için saçma sapan bi karekter olarak görüyorum.Her sıradan insanın yapacağı gibi arada derede kalsa bile ikide bir ergen tribine girip atar yapması için.Sizi marine yapacam dediği evlatlarını dağın başında şekilsiz ama Garp'a kıyasla 10 bin kat daha adam olan bi hayduta bıraktığı için suçluyorum.Kısaca boş adam yani.

Marineford'un bitiminde gelen Shanks ortalığı dağıtırdı bana kalırsa.
MF'yi o bassaydı ölen o olurdu ama savaşın devam ettiğini varsayalım şimdi.Denizci güçlerine bakalım.Hancock gitmiş,Mihawk gitmiş,Moriah kaybolmuş,Shichilerden sadece Dof,Kuma kalmış.Amirallerde ise neredeyse hiç hasar almamış Kizaru var,Jozunun dikkatsizliğinden faydalanıp fazla efor sarfetmemiş Kuzan var,Bir de Akainu var tabi.+ olarak yine çok yorulmamış Garp-Sengoku ikilisi var.Sayalım
Garp,Sengoku,Akainu,Kizaru,Kuzan,Dof,Kuma ve Tsuru
Marco ve diğerlerinin de savaşacağını varsayarsak bir de Shanks tarafına bakalım:
Shanks,Beckmann,Marco,Vİsta,Yasopp,Roo.

Ben açıkçası tarafları saydığımda yinede denizcileri üstün görüyorum.

kör topal

Kaidou gibi bir azman, nasıl olur da ölmeden mezara girecek? Bkz: Bu adam ölümsüz :D Ayrıca ölme ihtimali varsa da en az 2-3 önemli şahsiyeti de peşinden götürür.

Not: Sabo'nun ne günahı var la :D
Bırak Kaidou kim köpek daha dünkü bok o gitsin kumda oynasın :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık