Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Luffy öyle saldırıyı beklese çoğu karakter kan getirir zaten. Önemli olan Luffy saldırıyı almamaya çalıştığında vurabilmek.
Luffy ' Koka ' lı halinde bekliyor ama, Dellinger Zoro nun dalga geçen tepmiği ile uçan adamla bir tutmam adamı , Luffy ' Koka ' halinde iken saldırıyı alırsa ondan kan getiremez Dellinger, Oda özellike ' Vuruşun Gücüne ' dikkat çekmek istemiş

Luffy ' Koka ' lı halinde bekliyor ama, Dellinger Zoro nun dalga geçen tepmiği ile uçan adamla bir tutmam adamı , Luffy ' Koka ' halinde iken saldırıyı alırsa ondan kan getiremez Dellinger, Oda özellike ' Vuruşun Gücüne ' dikkat çekmek istemiş
Tamam da o vuruş için hazırlanıyor. Çoğu kişi hazırlık yapıp vursa aşar gibi geliyor bana Luffy'nin kokasını.
Gerçek bir dövüşte Bellamy o saldırıyı yapamaz.

Yatacak yerin yok Dof.
İmpel Downda Crocodile'ın hücresi boştur şimdi.
Luffy'e yaptığı teknikle tek atar Delinger'a. Ben de önceden farklı yorumluyordum ama büyük ihtimal bir şoka girdiğinden dolayı kendini salıverdi. O arada da Dellinger vurdu buna. Yoksa Dellinger'ı tekler Bellamy.
Yapma. Delinger o tekniği beklemez her sıçrayışında ağzına ağzına çakardı. Bellamy tek yemez en fazla Delingera karşı. Kazanamaz.

Son düzenleme:
İmpel Downda Crocodile'ın hücresi boştur şimdi.

Yapma. Delinger o tekniği beklemez her sıçrayışında ağzına ağzına çakardı. Bellamy tek yemez en fazla Delingera karşı. Kazanamaz.
Nasıl yapma ? Bellamy'nin Luffy'e yaptığı o teknik küçümsenecek bir şey değil. Dellinger'ı geçtim Diamante'yi bile indirebilir o yumruk.

Luffy istese alırdı ama diğerleri istese o kadar kolay durduramaz. Hele Dellinger hiç engel olamaz.
Yahu adam deli dana gibi sağa sola sıçrıyor dklarca. Tutturamaz bile diyorum o kadar hantal ve gereksiz bir teknik. Delingerı hafife alma. Ayrıca birini öldürmek için ondan güçsüz olanı gönderemezsin. Delinger Bellamyden bariz daha güçlü. İdeoyu uzun bacağı Süleymanı paket etti bu çocuk. Bellamy vs İdeo desem yarıdan çoğu İdeo der bak. Bu kadar iddaalı olmam normalde.

Yahu adam deli dana gibi sağa sola sıçrıyor dklarca. Tutturamaz bile diyorum o kadar hantal ve gereksiz bir teknik. Delingerı hafife alma. Ayrıca birini öldürmek için ondan güçsüz olanı gönderemezsin. Delinger Bellamyden bariz daha güçlü. İdeoyu uzun bacağı Süleymanı paket etti bu çocuk. Bellamy vs İdeo desem yarıdan çoğu İdeo der bak. Bu kadar iddaalı olmam normalde.
Hantal bir teknik mi ? Dellinger takip edemez bile o tekniği. Yumruğu yediği gibide uykuya yatar.
Bu arada Dof Luffy'nin kafasını almak için Bellamy'i yolluyor.:) Aynı Dof, Diamante'nin Luffy'i yenebileceğini düşünüyordu. Bence durum gayet açık o yumruk Dellinger felan dinlemez. Eminim Diamante'yi bile indirmeye yeter o teknik.

Hantal bir teknik mi ? Dellinger takip edemez bile o tekniği. Yumruğu yediği gibide uykuya yatar.
Bu arada Dof Luffy'nin kafasını almak için Bellamy'i yolluyor.:) Aynı Dof, Diamante'nin Luffy'i yenebileceğini düşünüyordu. Bence durum gayet açık o yumruk Dellinger felan dinlemez. Eminim Diamante'yi bile indirmeye yeter o teknik.
Aynı durum değil. Dof Luffynin gücünü bilmiyor ama Dellinger ve Bellamyyi biliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık