Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kısmen olabilir evet. O gelmişti yazarken aklıma ama o tat gibi değil sanki. Belki izleye izleye sıradanlaştı böyle şeyler ama çok ekstra bir durum gibi geliyordu onlar.
Smoker kendi bedeninde değil diye pataklamadı, Shirahoshiyi annesinin mezarına götürdü, Krakenle muhabbeti, Momo için CCye olan öfkesi vs. Var aslında yine ama dediğin gibi alıştık sanki.

İşte o tarz karakterler bir yerden sonra bana odun havası vermeye başlıyor. :/ Bleach'ten Ulquiorra mesela. Millet ona karizma der, ben ise konuşamayan asosyal derim. :/
Ulquiorra susa susa gitti zaten ama bildiğim kadarıyla Nietzsche nin bir sözü mü? Felsefesinden mi ne esinlenmiş Kubo o yüzden onun tavırları öyle aşk,sevgi var mıdır ? Gibi sorulara cevap olarak ...

Zoro Luffy'nin alter egosu :D Luffy sürekli cool olsaydı farkı kalmazdı.
İşte Zoro tam burada devreye giriyor. :D

@Master of Puppets

Hani önceki arclarda yine bana göre Luffy daha dayanıklıydı fakat bu arc'da açıkca Doflamingo'nun ağzından dayanıklılığını da övdü. Şu Dof'un ölü durumdayken en iyi tekniğini yiyip de ordan canlı çıkmak gerçekten hayret verici. Bu yüzden diyorum ki Dof o pozisyonda indiremediyse Luffy'i başka hiçbir şekilde indiremezdi. ( Bu arada Zoro'da gerçekten dayanıklıdır. Ama Şu ID olayları MF olayları felan bence açıkca gösteriyor. )

Şu sahnelerden bahsediyorum.

Luffy net saf ama bazen çok ince düşünebiliyor . Coby'nin denizcilere katılmasıını sağlaması, boş hazineleri o sandığa sıkışmış adama vermek istememesi, Nami'nin odasını darmadağın etmesi vs. Son dönemde böyle şeyler pek olmuyor seride
Diyebiliyorsak ben de kullanmak istiyorum. :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eski bölümleri baştan okuyayım demiştim. Gomu gomu nomi avantajlarının yanında tonla dezavantajla gelmiş sanki. Yani Luffynin saf gücünü azaltmış ama çeşitlendirmiş. Yani Luffy normalde yumruğuyla 900 puan yapacakken lastik yüzünden 600 olmuş sonra kolunu uzatıp vurarak bunu dengelemiş gibi. Haliyle zamanla fiziksel gücünden ziyade meyve kontrolüyle uğraşmış uzunca bir süre. Fakat meyve hem savunmada hem de iyileşmede avantajlar sağlamış aynı zamanda gearlar ve farklı tekniklerle bazı zor durumlara karşı seçenekleri çoğaltmış. Yani saf vuruş gücünü azaltmış meyve ve Luffy bunu kontrolünü geliştirerek aşmış ve sonra bu meyve ile dövüşmeyi öğrenmiş. Luffynin bu güne kadarki eğitiminde gücünü arttırma 2. planda öncelik meyve kontrolünde olmuş hep. Buna rağmen geldiği düzey inanılmaz.

Son düzenleme:
Bazı fanları var onları görünce kesin troll diyorum. Bence komik yanları olacaktır. Kaidouyu nasıl bekliyorduk nasıl çıktı baksana. Bence %60 Dragonun da troll davranışları olacak.
Ben göreceğimizi hiç sanmıyorum, zaten o kadar gördük adamı ama hiçbir işaret yoktu bu konu hakkında. En fazla flashback patlatırlar gençliği, çocukluğu ve evliliği ile ilgili, orada görebiliriz şebekliklerini:fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık