Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride kaptanından daha güçlü sağ kol hiç görmedik. Göreceğimizi de sanmam. Ama Luffy ile Zoro arasında 2, 3 gömlek fark da yok bence. Visky Tepesinde birbirlerine girdiklerinde Oda ikisini eşit gösterdi. 2 yıl sonra yani şuan ne oldular bilemem. Çünkü Zoronun sınırını görmedik. Luffynin Katakuriyle dövüşünde kendi sınırını aştı. Ama Zoro için belirleyici birşey olmadı. 2 dövüşü var biri balık adam adasında diğeri Dresrosada. İkisi de Zoronun sınırlarını zorladığı dövüşler olmadı. Ama Oda asla ekmek teknesi olan Luffy'yi ikinci adama yedirmez. O yürek yok çünkü. O yüzden böyle Kaku ile Jyabura arasındaki dorik farkıyla Luffy öndedir. Sonradan bu fark açılır ama şuan tahminen böyledir.
O sahneden çok daha fazla sanji=zoro sahneleri gösteririm halbuki değil. Luffy Franky ilede denk kapışmıştı tayfaya gelmeden önce.

Fakat bunları geçiyorum üstüne çok fazla aksi olduğunu gösteren sahne söylerim
Zoro mr1i alırken Luffy Croco ya yürüyor
Eneli es geçiyorum.
Luffy 4k dorulili lucciyi alırken Zoro 2200lük kakuyu alıyor. Sanji 2100lük adamı
Thriller barkta luffy gecko +oza yürürken zoro zombi ryuma +brookun gölgesine gidiyor
Pacifistayı tek parçalayan luffy sahnesi ile Zoro ve sanjinin aynı anda kestiği sahne var
Zoro dresrosada 2 yıldız ödül alırken luffyye 3 yıldız ödül konuluyor dofly tarafından.
Luffy dofa yürürken zoronun rakibi pica
Luffynin ödülü100 olduğunda zoro 30, 400 olduğunda zoro 120 sanji 77, 1500 olduğunda zoro 320 sanji 330
Serideki tüm kaptanlar sağ kollarından inanılmaz güçlü Dof-vergo, kata-bm, croco-mr1, wb-marco, moriah-absalom bu uzar gider.

Bu demek değil ki zoroyu ezikliyorum. Aksine Luffy gibi güçlü birinin en güçlü adamı o. Bu arc sonunfa Jacki alacak 1mlik adam olacak diyorum. Fakat Luffy bambaşka bir olay. Amiral seviyesine gelir. Elma ile armutu karıştırmamak lazım. İkiside candır ikisinide biz büyüttük

Bence zaten olay en güçlü Katadır değil. O klasmanda bir karakter ve amirallerle dövüşebilir hatta duruma göre kazanabilir diye yorumlanmalı bence...
@Tilqi_Gin Kata en güçlüdür demiyorum zaten.Kata'nın Rayleigh tarafından bile hypelanacak çapta bir adam olduğunu anlatmaya çalışıyorum.Rayleigh gidipte Dof,Cracker level adamlara demeyeceği bariz bir şey.Ki o Dof bile amiralden tek yemedi.Alıntılayamadım ondan dolayı etiketliyim dedim :D
Ben de onu diyorum zaten. Rayleigh'nin bu sözü bir şeyi değiştirmiyor. Sağ kolların en güçlü adamlar arasında olduğunu zaten biliyorsun. Söz olabildiğince net bir çıkarım yapılmayacak şekilde söylenmiş, bir Oda klasiği olarak. Bu sözden Amiral alabilir çıkıyorsa, Yonkou alabilir anlamı da çıkarırsın yani, nasıl olsa hypelamış. Kata'nın 20 kişilik listeye girdiğini söyleyen yuvarlak bir söz bu, başka da bir şey değil.

O sahneden çok daha fazla sanji=zoro sahneleri gösteririm halbuki değil. Luffy Franky ilede denk kapışmıştı tayfaya gelmeden önce.

Fakat bunları geçiyorum üstüne çok fazla aksi olduğunu gösteren sahne söylerim
Zoro mr1i alırken Luffy Croco ya yürüyor
Eneli es geçiyorum.
Luffy 4k dorulili lucciyi alırken Zoro 2200lük kakuyu alıyor. Sanji 2100lük adamı
Thriller barkta luffy gecko +oza yürürken zoro zombi ryuma +brookun gölgesine gidiyor
Pacifistayı tek parçalayan luffy sahnesi ile Zoro ve sanjinin aynı anda kestiği sahne var
Zoro dresrosada 2 yıldız ödül alırken luffyye 3 yıldız ödül konuluyor dofly tarafından.
Luffy dofa yürürken zoronun rakibi pica
Luffynin ödülü100 olduğunda zoro 30, 400 olduğunda zoro 120 sanji 77, 1500 olduğunda zoro 320 sanji 330
Serideki tüm kaptanlar sağ kollarından inanılmaz güçlü Dof-vergo, kata-bm, croco-mr1, wb-marco, moriah-absalom bu uzar gider.

Bu demek değil ki zoroyu ezikliyorum. Aksine Luffy gibi güçlü birinin en güçlü adamı o. Bu arc sonunfa Jacki alacak 1mlik adam olacak diyorum. Fakat Luffy bambaşka bir olay. Amiral seviyesine gelir. Elma ile armutu karıştırmamak lazım. İkiside candır ikisinide biz büyüttük
Benim söylemeye çalıştığım şeyle seninkiler çok farklı değil. Benim kabul etmediğim şey Luffy'nin 2,3 gömlek üste olması. Bu gösterdiğin örnekler o kadar farkın olduğunu kanıtlamaz. Bu sadece Luffy'nin Zorodan daha güçlü rakipleri yendiğini gösterir. Ki benim verdiğim örnek yani Visky Tepesi hadisesinde bu ikisi ciddi ciddi dövüşe tutuştular. Franky olayı tamamen Luffy'nin kafasının karışması bu nasıl meyve kullanıcısı suda hareket ediyor olayı. Onun dışında Franky ile adam akıllı dövüşü de yok. Luffy ile Zoro arasında bir tık fark var düşüncesi. Pasifista olayına gelirsek orda ne Luffy ne de Zoro tam güç kullanmamış. Yani tam güç gösterisi yapmadıkları bir olayı örnek göstermek bence anlamsız. Aslına bakılırsa bu ikisi adam akıllı dövüşmeden yapılan yorumlar da saçma. Ama mantık olan olaylara baktığımız zaman Luffy tabii ki de güçlü. Bunun tersini iddia eden Zoro hardfanıdır zaten.

Bu konuda sadece verilen spoiler üzerine konuşunuz. Başka konular için Genel Tartışma konusu var. Oraya gidin.

Bir şey soracaktım. Law iki insan arasında değişım yapabiliyor mu. Room içinde. Zoro ile Luffy farklı yerlerdeyken değiş tokuş gibi onlari degistirebiliyor mu acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık