Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fiziksel yayından önce zaten online yayınlıyolar insanlar internet üzerin den de satın alabilir dergiyi. Ohal bittiğinde de insanların satın aldığı dergiyi teslim ederler
Ben fiziksel baskıdan vazgeçmeyeceklerini düşündüğümü söyledim sadece, şöyle yaparlar, böyle yaparlar, ya da böyle yapsınlar demek çok manalı değil. Belki yaparlar, belki yapmazlar. Ben fiziksel olarak çıkmazsa hiç çıkarmayacaklarını düşünüyorum, inşallah olmaz.

6 ay olağan üstü hal ilan edilebilirmiş ama tüm Japonya'da değilde bazı bölgelerde galiba. Mümkün olduğunca yayınlamaya, satışa devam ederler diye düşünüyorum.

Fizikselden öyle kolay kolay vazgeçemezler. Oradan para kazanan bir sektör var. Ve ciddi miktarda para dönüyor. Öyle işler ben dedim oldu fiziksel çıkarmıyorum demekle olmuyor malesef...

Elbaf arkında Usopp’a odaklanılacağı kesinleşti. Yasopp çok çapkınmış ve her limanda bir sevgilisi olan bir tipmiş. Elbaf geleneksel keskin nişancılık turnuvasının düzenlendiği yer olduğu için Usopp’un tüm kardeşleri birbirinden habersiz o adada toplanacakmış. Oda’nın editörlerinin paylaştığı görsel:

Yasoppun uzun burunlu kadın fantazisi var galiba.

@Smoker kizaruya vegapunk diye bir teori okudum. Teoride kış adasında büyüyor diyor kizaru için frankyde kış adasında vegapunk’un laboratuvarını buluyor ve kendini geliştiriyor sence doğru olma olasılığı var mı ? Bir de spo varsa üstümüze atarsan sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık