Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam yaralayabilmekten bahsediyoruz sadece. Wb’nin vücuda herşey giriyor haki basmadığında ama o da yonkou. Shanks da insan ama o da yonkou. Teach’i luffy hakisiz uçuruyordu ama o da yonkou.

Kadın haki kullanamıyor muhtemelen. Bu durumda bi komutana yakın seviye biri kadını çizebilirse şaşırmam dedim sadece. Kawa kadını çizebilse ne olur dövüşseler 5 saniyelik işi var.
Bu kadının hakili hali ve ondan dayanıklı kaido var. Linlin Kong gun bloklamak için armament basıyordu. Ama kaido haki basmadığı halde işlemiyor. Dayanıklılık konusunda kaido zaten daha yukarda gibi.
Değilse bile savaş kazanmak için dokunulmaz olmak mı lazım?

Böyle bişey olacağını sanmam ama kawa çizerse şaşırmadım sadece. İddam yok. İmkansız görmüyorum.
Yok Kawa çizme değil yense bile olur tabii çizen Oda

:D BM'yi yaralasa üzülürüm ayrıca. BM'nin o hakisi bağımsız kullandığını düşünebiliriz savunma hakisini. Bence sanmıyorum o haki inaktif olmuş olsun ama inaktif ise kesebilir tabii. Yere deyince dizleri kanıyor, mümkün tabii

Kaido g4 yedi ama geri püskürdü,g3'u kafaya yemesi sersemletti falan da var. G4 BM'yi en kötü uçurur ise bile etki etmez bence, o BM'nin bile.

Son düzenleme:
G4’süz yaralaması problem oluyor. G4 açıp yeni hakiyi eklerse yaralasın bişey demem.

Kawamatsu muhtemelen komutan seviyesi veya ona yakın biri. Üstelik kılıç ustası (tahmin ama adam wano’lu) . Hasar gücü yüksektir. Haki kullanmayan big mom’ı yaralarsa şaşırmam ben.
Olay seviye isidir. Big Mom yerden yere iki basit hamle ile Queen'e verdiği zararı bir başkası verebilmek için belki de nihai tekniğini kullanmalı.

Ben çözemedim ya big mam amcaya vurmaya hazırlanmıyor muydu diğer bölüm sonunda luffy de haki ile savunacaktı ne oldu :S bigmom zaten orada değilmiydi nereye geliyor ? Queen kalkmış ne olacak adam kızdı bak hele kardaşş diyecek :D

Bu arc tatmin olsanız da olmasanız da Kaido inecek. Sanıldığı gibi Luffy için feda edilmiş de olmayacak. Güçlenmiş bir Luffy, Kid ve belki Law için feda edilecek Kaido. Tek alsaydı hepimizi hemfikir olurduk nasıl aldı lan saçmalığa bak diye.

Bir de şu tek meseşesinw ne kadar takıldınız arkadaş. Yonko bu. Adamın şanını nasıl göstersin mangaka. Adam arc bossu. Yapacak tabi şovunu. Dof bile neler yapıyordu. Sanırsın Aokiji ve Fujitora'ya dalsa indirecek.

Bu arcta açılan gear 5 ve b. Haki gelişimi Kid gibi birisiyle ortaklaşa çalışma sonucunda Kaido'yu indirmeye yeter.

Gear 4 öncesi 3 tane Luffy gelse Doflamingo'yu yenemezdi. Üstelik son arclarda Luffy arc içinde de gelişmeye başladı. O zamana kadar hep 2 yıllık çalışmalarını gösteriyordu ama Whole Cake arcında 2 yıllık birikiminin yanında Gözlem Haki de kastı. Şimdi de B. Haki denemeleri yapıyor.

Punk Hazard'dan beri Kaido'ya yürüyoruz yapmayın etmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık