Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oha o kadar da değil ya öyle bir şey olursa forum da sur'a üfürülür kıyamet sirenleri çalar aman.
:D
Luffy fanlarını boşver, asıl Sanjicilerden çekecekleri var bence. Bu arkadaşlar giysi yüzünden Sanji'ye etmedikleri laf bırakmadılar. :D
Sanji'ciler pusuda mı diyorsun ? :)

Valla bilmiyorum artık ama benim bildiğim tek bir şey var. Ne zaman bölümden önce Zoro gömülüyorsa bölüm gelince ortaya sessizlik çöküyor :D
Adamlara 1 günlük eğlenceyi çok görmeyin o halde alt tarafı 1 günleri oluyor bunun için. :D

Şu an her şey çok garip reyis hahah :D

Zoro, Sanji gibi kılıcı aldığı kişiye gıcık olduğu için ben bunu kullanmam dedi mi? :D
Ya beni hikaye alakadar etmiyor. O ne demiş, bu ne demiş derdinde değilim. Şu an konuştuğumuz: Karakterlerin nasıl güçlendiği. Zoro'nun hakisini bu şekilde 3'e 5'e katlaması nasıl bir mantık ey Oda!!! Bu adam değil miydi güçleneceğim diyen falan filan. Bu adam değil miydi haki öğrenmek uğruna içkiden uzak duran? Şu an Zoro'nun bu yaptığı şeylerin hiçbir önemi kalmıyor, çünkü adam tek bir kılıçla hakisine seviye atlatıyor ya. :(

Gerizekalı Oda, bir de çıkar haki dövüş içerisinde gelişir eyyyy Luffy diyor. Aliminyumm mal bu Oda ya..

Ya beni hikaye alakadar etmiyor. O ne demiş, bu ne demiş derdinde değilim. Şu an konuştuğumuz: Karakterlerin nasıl güçlendiği. Zoro'nun hakisini bu şekilde 3'e 5'e katlaması nasıl bir mantık ey Oda!!! Bu adam değil miydi güçleneceğim diyen falan filan. Bu adam değil miydi haki öğrenmek uğruna içkiden uzak duran? Şu an Zoro'nun bu yaptığı şeylerin hiçbir önemi kalmıyor, çünkü adam tek bir kılıçla hakisine seviye atlatıyor ya. :(
Tamam da senin için bu bir sorunsa şu an ortada kesin bir şey yok ki? Her şeyi geçtim dönde kendi fanı olduğun karakterin yaşadıklarına bak be reyis :D

Ben açıkçası bu senaryoları pek mümkün görmüyorum.

Big Mom'ın yardımını Rocks zamanlarında bekliyordum ama burada da olabilir pekala. Ama Mom onu kurtarabildiyse niye Wano'ya çökmesin? Burada silah fabrikaları var. Caesar'ı arayan kadın bu. Çıkarını alabileceği zaman alır.

İkincisi Big Mom'ın Wano'ya gelişini hatırlayın. Millet şelaleye tırmanılacağını nereden biliyor denince kimse zaten daha önce geldi demedi. Bilgi ağından bahsediyorlar. Ha tabi daha önce gelmesine de yorulabilir bu. Millet bilgi ağı sanıyordur cahillikten.

Ama Big Mom faktörü bana pek akla yatkın gelmiyor.

Diğer nokta Kaido meselesi. Bu adam Luffy'nin rakibi. Hody ve Dof hariç Luffy'den başka hasar alan rakibi yok Luffy'nin. Onda dahi sonrasında Hody ve Dof sapasağlam ayaktaydılar ve Zoro ile Law'a karşılık verebildiler. yani bu adam 30 yaşından küçük olma ihtimali var mı? Herif 18 yıl önce dağılan Rocks'ta idi.

Küçük olsa dahi Luffy dalana kadar karşısındaki rakibi kolay kolay dokunamıyor. Bu en sağlam Luffy haterının bile kabulleneceği bir şey. Herkesi dövüyor, Luffy'yi dahi dövüyor ve en son Luffy yeni bir güç ortaya çıkararak yeniyor rakibini. Oden dövüşünde Kaido'yu ezen önce yara alıp sonra kendi gücüyle değil de dış etkenlerle Oden'i öldürmesi bana biraz garip geliyor.

Diğer nokta. Vivre card bilgisi bu evet doğru ama Jack 28 yaşında deniyor. 8 yaşında kumandan mı olmuş?
Burada vivre cardı yanlış saysak dahi bazı oturmayan şeyler var. Jack ne Inu'yu ne de Neko'yu tanıyor. Direkt görmese bile varlıklarından bahsedebilirdi.

Bununla birlikte bu yorumu yazarken kontrol ettim ve Jack'in silüeti Kin'emon anlatırken gözüküyor. Yanılgımı da yoruma ekleyeyim. :oops: Ama Jack'in o dönemler genç olduğunu ve üç komutan olmadığını düşünüyorum. King ve Queen'e abi demesi de var tabii. Spoilerı veren kişi şu an yıkımcı olduğu için üç komutanı gözüküyor demiş olabilir tabii.

Diğer yandan Oden'in yonko düzeyinde olmadığını da düşünüyorum. Oden yonko düzeyinde olsa ve Kaido da genç olsa bu makul olabilirdi bir düzeyde. (Yine de diyorum ki Luffy'nin rakibi. :D) Shanks dediğimizi hep örnek veririm. Adama 33 yaşında yonko demişler. Oden o yaşlarda yonko denecek birisiyse Roger ona öyle ayar verebilir miydi? @Raiden hep diyor Big Mom'a öyle yapabilir miydi diye? Yapabilir miydi? Şimdi diyebilirsiniz ki Shanks ile Oden'in gelişimi aynı mı? Niye farklı olsun? :S Bunlar ana karakterlerden değil ki.

Sen Enma'yi çok yanlış anlamışsın. Zoro'nun hakisi seviye atlamıyor ki. Enma Zoro'nun hakisini işliyor ortaya çok daha güçlü bir şey çıkarıyor.:D Zoro'nun hakisi yerinde kalıyor yani. Bundan sonra Zoro'nun hakisi bir gelişir ise Enma ile bu onmus gibi duracak.

Bu yüzden Enma'lı Enma'sız Zoro tanımları çıkartılması gerekecek.

Umarım spoiler doğrudur.:D

Sen Enma'yi çok yanlış anlamışsın. Zoro'nun hakisi seviye atlamıyor ki. Enma Zoro'nun halısını işliyor ortaya çok daha güçlü bir şey çıkarıyor.:D Zoro'nun hakisi yerinde kalıyor yani. Bundan sonra Zoro'nun hakisi bir gelişir ise Enma ile bu onmus gibi duracak.

Bu yüzden Enma'lı Enma'sız Zoro tanımları çıkartılması gerekecek.

Umarım spoiler doğrudur.:D
Seviye atlatıyor derken onu kastettim zaten de anlaşılır diye yazmadım. Enma'sız Zoro çöp işte. Daha kendi hakisiyle bir şey yapamayan torpilli sağ kol. Bundan ala tanım olmaz Zoro'ya.:D Tabi aynı şeyler Oden için de geçerli olacak bu gidişle. Eğer bütün ataklarını Enma ile falan yaptıysa, işi yaş...(

E napalım kesin değil diye tartışmayalım mı? Spoiler, tartışmak için verliyor zaten.:D

Eee Luffy bir şey yaptı diye, Zoro'nun bu durumu nötürleniyor mu? :(
Tartışalım reyis ayıpsın ama hep böyle oluyor spoiler gelince Zoro gömülüyor sonra bölüm gelince .... ses yok. Ben uyarayım dedim o yüzden yani :D

Nötürler mi bilemem ama kendi sevdiğin karakter yaptıktan sonra diğerine böyle demek doğru olmuyor bence. He yine de sen bilirsin tabi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık