Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam teşekküllü kapışma varmış. Öyle sahne geçişi değil.

Burada dövüş var dövüş, efendilik arayan MangaVadisi'ne gitsin.

Tam teşekküllü kapışma varmış. Öyle sahne geçişi değil.

Burada dövüş var dövüş, efendilik arayan MangaVadisi'ne gitsin.
Özellikle gelişmiş b.hakiyi gösterdikten sonraya sakladı. Büyük ihtimal o tarz kullanım havada uçuşacak.:D WB'nin gücünü gördüğümüz için pek merak etmiyorum da Roger nasıl savaşıyor görmüş olacaz.:D

WB vs Roger olurken Tiç uzaktan Roger'a uyuşturucu iğne sıkmış ve olan olmuş tabi, WB'ın Bisento Tsuki saldırısını midesine yemiş Roger... Dövüşün ilerleyen zamanında Tiç'in ne yaptığını öğrenen WB kendi kendisine deprem yumruğu atmış ve şimdi eşitlendik deyip dövüşe devam etmişler. Yani babalık Roger'dan bi saldırı yememiş, ama başka yerlerde de Roger'a saygı duyduğu için yarayı kendi kendime verdim de demememiş...

WB vs Roger olurken Tiç uzaktan Roger'a uyuşturucu iğne sıkmış ve olan olmuş tabi, WB'ın Bisento Tsuki saldırısını midesine yemiş Roger... Dövüşün ilerleyen zamanında Tiç'in ne yaptığını öğrenen WB kendi kendisine deprem yumruğu atmış ve şimdi eşitlendik deyip dövüşe devam etmişler. Yani babalık Roger'dan bi saldırı yememiş, ama başka yerlerde de Roger'a saygı duyduğu için yarayı kendi kendime verdim de demememiş...
Roger arada dinlenmek için kaçtıysa. Sonunda da gelip yendikten sonra kendi de düştüyse alsana Luffy vs Kata : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık