Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Arap'tan önce söyledim, ama kıymeti yok işte.

Şöyle bir spoiler aldım, ne kadar doğru bilmiyorum.

- Flashback is continuing. Kozuki Oden fully appeared. He is a tall man. His face little weird, but also charming. His eyes are small and his chin is long.
- No one loves Oden. Especially in capital everyone hate him. But still no one touch him because of Sukiyaki (we will see him too).
- Most parts of this chapter will show us young Oden and he is really irritating man.
- End of chapter have a big cliffhanger.

- Flashback is continuing. Kozuki Oden fully appeared. He is a tall man. His face little weird, but also charming. His eyes are small and his chin is long.
- No one loves Oden. Especially in capital everyone hate him. But still no one touch him because of Sukiyaki (we will see him too).
- Most parts of this chapter will show us young Oden and he is really irritating man.
Korsanfan Özel Istihbarat :gamyon: Senin doğruluğunu ispat olarak atıyorum arap abiyi.

Uzun bir fb olacak gibi.

Sağ olasın.
Oden'i o kadar bekledik ama en azından tip olarak beklentileri karşılamayacak sanırım. Karakteriyle kendini çok sevdirecek gibi ama.

Reddit'teki Dentaro, O-den (okama) ve kardeşi Denjiro teorisi tutacak muhtemelen ama çok barizmiş gibi geldi teoriyi okuyunca. Söylentilerde Oden'in görüntüsünde okama olduğuna dair bir şey var mı? @Smoker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık