Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9 kın hırsızlık yapmış yasuie-nin önünde oturuyordu orda denjiro-da çılgın gülüyordu kyoshiro=denjiro muhabbetini destekleyen bir olaydı
Aklıma şöyle bir şey geldi roger ve hasırşapka tayfasında hafif benzer karakterler var oden ve denjiro-nun kişilikleri birbirine benzediğinden hasır şapka tayfasının yeni üyesinin denjiro olacağını düşünüyorum

9 kın hırsızlık yapmış yasuie-nin önünde oturuyordu orda denjiro-da çılgın gülüyordu kyoshiro=denjiro muhabbetini destekleyen bir olaydı
Aklıma şöyle bir şey geldi roger ve hasırşapka tayfasında hafif benzer karakterler var oden ve denjiro-nun kişilikleri birbirine benzediğinden hasır şapka tayfasının yeni üyesinin denjiro olacağını düşünüyorum
Oda Zoro varken ekstra bir kılıç ustası daha koymaz o tayfaya. Zaten zoroya verdiği her kılıçta düzinelerce kılıç ustası gücü veriyor tayfaya :/

Dönüp bakıyorum 8 kına hepsi birbirinden tipsiz. Her ne kadar 9. kının Kyo olduğu düşünülse de ben karizmatik bir kın beklemiyorum. Kyo 8 kın için fazla karizmatik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık