Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kulislerde konuşulan bir şey yok mu Smoker-San?

Kınların umutsuzluğunu daha fazla uzatmaları saçma olur o yüzden bu bölümde güzel bir giriş bekliyorum. Zaten Big Mom'u görünce bir şok yaşayacaklar. Ya da öncesinde Kyoshiro söyleyecektir. Taşıdıkları şey ne onu da bilmiyoruz içinden bir sürpriz çıkacak o belli. Kyoshiro'nun, Başkent'te kalması onunda plana dahil olduğunu gösterir. Nekomamushi'nin Marco ile geldiğini görmemizde olası. Önceki bölümde İnuarashi bahsetti adından. Yani Denjiro ve Nekomamushi'yi görebiliriz bu bölümde.

Wano'daki perde muhabbetini geçenlerde açıklamıştı bir arkadaş. Bu perde boyunca duygusal flasbackler acılı haberler ana temamız olacakmış. Bizimkiler yenilecek ya da bir şekilde mevzudan uzaklaşacaklar büyük ihtimalle. Bu perde bir nevi infinity war bir sonraki perde ise endgame olacak benim anladığım.

Wano'daki perde muhabbetini geçenlerde açıklamıştı bir arkadaş. Bu perde boyunca duygusal flasbackler acılı haberler ana temamız olacakmış. Bizimkiler yenilecek ya da bir şekilde mevzudan uzaklaşacaklar büyük ihtimalle. Bu perde bir nevi infinity war bir sonraki perde ise endgame olacak benim anladığım.
Daha önceden izlediğim Japon tiyatroları ve bazı oyunlar eğer 5 Act’a bölünmüş ise 3. Perde muhakkak ciddi flashbackler içeriyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık