Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Yorumlarda bazıları "Adam yaşamıyor" falan yazmış.
Bu millet ne yaşıyor acaba çok merak ediyorum.

Adam 8 de işe başladı 11 de molaya çıktı. Sonra 13.00 da başlayıp 16.00 da bıraktı. Toplam 6 saat çalıştı...

Yani TR de "Çalışan" olarak şu adam kalitesinde yaşam sürenlerin oranı yüzde kaç acaba? :D

Fakat yorumlara baksan TR de herkes milyoner, hazır gelir yiyor sanarsın...
Mayıs'ta 11 saat çalımaya başlıyorum. :)
Kebapçıda kaç saat çalışılıyomuş
Esnektir. Bazı dönerciler günde birkaç saat açar, döner bitince kapatırlar. Fakat lokanta işlerinde genel olarak normalden daha fazla çalışma vardır. 10 - 12 saat gibi. Eğer 12 saat ise 2 saat antre vardır (mola). Ama hayatının 12 saatini her türlü verirsin. Tabi bir de haftada 6 gün çalışanlar da vardır. Yani haftada 72 saat veya yakın çalışan insanlar da var.

arabayla değil de cuma günü iş çıkışı t1 e binmek zorunda kalsaydı görürdüm bunu
Miss gibi çalışıyor dünya şartlarına bakıldığında. 10 dk yol ne yav? Ben 15 dk da gidiyorum şuan ama yol bitmiyor gibi geliyor, yakın zamanda İstanbula gelip kaçtım bu yüzden. :)

Bende saat olarak fazla çalışıyorum ama iznim fazla oluyor.

Haftada kaç gün çalışacaksın?

Esnektir. Bazı dönerciler günde birkaç saat açar, döner bitince kapatırlar. Fakat lokanta işlerinde genel olarak normalden daha fazla çalışma vardır. 10 - 12 saat gibi. Eğer 12 saat ise 2 saat antre vardır (mola). Ama hayatının 12 saatini her türlü verirsin. Tabi bir de haftada 6 gün çalışanlar da vardır. Yani haftada 72 saat veya yakın çalışan insanlar da var.
Bahsettiğim dönerci Almanya'da. Bu kadar yoğun değildir muhtemelen çalışma saatleri. Bavsın dediği gibi esnektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık