Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Yahudiler bitti Amerikalılar mı başladı? Hani Yahudiler elini kaldırmadan bir tek söz geçmiyordu :S Bi de bu yahudiler İngiltere ile dosthane ilişkileri vardı aa tüh Prens Charles'e de Boris Johnson'da da test pozitif çıkmış :s Bu da tutmadı dur şansımı deneyeyim. İsrail'in oyunu bu. Aa İsrail'de de vakalar var. Tüh bu da tutmadı ne desem ki?

Aga böyle bir haber olsa direkt kızının twitter hesabından duyarız ama değil mi? Böyle bir şeyi teyit etmek için kızının twitter hesabını kontrol etmeyi akla gelmeyecek bir şey değil, değil mi?

Twitterda Pinokyo terim diye hashtag var. Ulan adam niye numara yapsın? :S Hadi yaptı diyelim bakın ben 5 günde iyileştim diyip milleti şüphelendirecek kadar salak mı? "Ulan insanlar şüphelenir, şöyle bi 15-20 gün takılayım." demeyi akıl edemeyecek biri mi?

Sosyal medya sayesinde her şeyi birincil kaynaktan okuyup teyit etme imkanı varken hala abuk sabuk kaynaklara riayet etmeleri sinir bozucu.

Gobert iyileşti. 2 nba oyuncusu daha iyileşti.

Edit: Gobert yaklaşık 16 günde iyileşti.
Aynen dün çıkmış haberi yeni gördüm şimdi :D İyi oldu sevindim ama Gobert iyi dayak yiyecek
Biraz baktım ama kızı açıklama yapmış. Haberlerin doğru olmadığı yönde.

Kaynak burada:
https://skor.sozcu.com.tr/2020/03/2...ayrak-icin-mujde-son-testler-negatif-1470855/

Divan Kurulu üyesi neden böyle bir açıklama yapmış anlamadım.
Divan kurulu üyesi neden yalan söylesin ki? Gündeme gelmek için yapmış olabilir belki

Aga böyle bir haber olsa direkt kızının twitter hesabından duyarız ama değil mi? Böyle bir şeyi teyit etmek için kızının twitter hesabını kontrol etmeyi akla gelmeyecek bir şey değil, değil mi?

Twitterda Pinokyo terim diye hashtag var. Ulan adam niye numara yapsın? :S Hadi yaptı diyelim bakın ben 5 günde iyileştim diyip milleti şüphelendirecek kadar salak mı? "Ulan insanlar şüphelenir, şöyle bi 15-20 gün takılayım." demeyi akıl edemeyecek biri mi?

Sosyal medya sayesinde her şeyi birincil kaynaktan okuyup teyit etme imkanı varken hala abuk sabuk kaynaklara riayet etmeleri sinir bozucu.
Abuk subuk kaynak dediğin gsnin divan kurulu üyesiymiş. Herhalde ''Yauv ben bi popüler olmak için yalan uydurayım ehühehe.'' demiştir kesin. Hiç bir şeyden haberi yoktur.

Abuk subuk kaynak dediğin gsnin divan kurulu üyesiymiş. Herhalde ''Yauv ben bi popüler olmak için yalan uydurayım ehühehe.'' demiştir kesin. Hiç bir şeyden haberi yoktur.
Resmi hesap olmadan her zaman şüphe payı bırakmalısın. Ayrıca divan üyesinin haberi varsa kızının ve gs resmi hesabının da mutlaka haberi olur değil mi? :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık