Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

@Kvothe Bu yönetimden halen daha şeffaflık ve kriz yönetimi bekleyen insanlar görüyorum. Sonraki tweet ayrı güzel. Neymiş açıklamadan sonra ölenlermiş...

@Kvothe Bu yönetimden halen daha şeffaflık ve kriz yönetimi bekleyen insanlar görüyorum. Sonraki tweet ayrı güzel. Neymiş açıklamadan sonra ölenlermiş...
Bu örtbas durumu daha da kötüleştirmekten başka birşeye yaramıyor halbuki. Gerçekler eninde sonunda ortaya çıkar ama bedeli çok daha büyük olacak.

Zaten ilk kez coronadan biri öldü denildikten sonra aslında 1 2 gün önce Emk. Org. Aytaç Yalmanın öldüğü ortaya çıkmıştı...
İşin kötü yanı en yakın arkadaşım bile ölüm sayısı açıklamalarını doğru kabul ediyor.
Bu örtbas durumu daha da kötüleştirmekten başka birşeye yaramıyor halbuki. Gerçekler eninde sonunda ortaya çıkar ama bedeli çok daha büyük olacak.
Gerçekler çıkması bile bir şeylerin değişmesine sebebiyet vermiyor.

Vakaların büyük çoğunluğu istanbulda herhalde.

Ben istanbulda 2 farklı hastaneye gittim. Bir tanesinde korona tedavisi için 5 kat ayrılmıştı. Diğerisinde ise tüm hastane Acil hariç korona için ayrılmıştı galiba. Böyle düşünememin sebebi hastanede kayboldum bayağı aradım nereye gitsem bir tane normal hasta bulamadın. Giriş katlarda müşahede üst katlar da karantina odaları vardı.

Bir tane dayıyı da benim önümde karantinadan çıkarttılardı bugün. İnşallah bizimkilerin sağsalim çıktığını da görürüz.

Bu arada dikkatimi çekti korona olduğu için karantinaya alınmış hasta yakınlarının çoğu maske takmıyorlar. Hastane de ki görevliler de hiç uyarmadı. Bu canımı sıkıyor.
Amin.

Hastayim be arkadas su copluk haber kanal/gazetelerine inanmaniza :). Kendi haberlerini bile, kendileri yalanlar olduklari halde. Ne konusacaginizi sasirdiniz :/

İlginç bir durum cidden. Yani belki abartıyor olabilirim ama sorgulanması gerekiyor diye düşünüyorum.
Spor camiasında en erken yakalanan Rudy Gobert oda hala tedavi görüyor.Yılda 27 milyon dolar kazanan adam hala kurtulamadı işin parayla alakası olduğunu sanmıyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık