Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Elimden geldiğince bilgilendirmeye çalışırım.

Sağolasınız teşekkür ederim. İstanbul Kartal.

Ateş ve halsizlik ve öksürük var. Ayrıca her derin nefes aldığımda akciğerlerim sanki birisi igne batırıyormuş gibi acıyor.

Bir de bu benim gözlemim bilimsel dayanağım yok belirteyim baştan. Benim gördüğüm korona virüsünün halsizlik belirtileri çok çok ağır. Benim annem köylü kadınıdır, hasta oldu mu işini yapmaya devam eder hiç sıkıntı çekmezdi ama bu sefer yattığı yerden bile zor hareket eder oldu. Aynı şekilde babamda ve ablamda ben destek olmasam ayakta duramıyorlardı.

Bende normalde hasta olsam bile bu halsizlik bana koymazdı. Şuanda öyle bir haldeyim ki attığım her adım aldığım her nefes can yakıyor.

Sağolasınız.
Bu derin nefes almada ya da gülerken batma oluyorsa bana da olmuştu. Üşütmekten dolayı da olabiliyor o.

Üye silindi 5781

Yok. Bize çok misafir falanda gidip gelmez. Benim babam TCDD çalışıyor haliyle gidip gelirken marmaray kullanıyordu orada falan kaptı herhalde.
Ben de aktif olarak Marmaray kullanıyorum ama en son 13-14 Mart'ta kullanmıştım , KoronaVirüsü açıklanınca bıraktım.Gerçekten diyorum Marmaray tam bir korona virüs yuvası olabilir.Herkes sabahleyin öksürüyordu.Sırf o yüzden sabahleyin 6.00 gibi kalkıp gidiyordum daha boş olsun diye Marmaray.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık