Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Önce serisinin animede içine edilmesine müdahalede bulunsa keşke beyefendi.
Niye müdahalede bulunsun ki? Şu anki hali izleyiciler hariç herkesin işine geliyor. Anime sabit bir popülarite demek, sürekli yayında olması hem dergiye hem de Oda'ya yarıyor. Kaliteyi çok arttırmadan her hafta belirli bir reyting alan Toei var. Herkes memnun yani.

According to an interview with Shokugeki no Soma writer Yuto Tsukada in Shonen Jump, Eiichiro Oda said that there's going to be an anime version of the Shokugeki no Sanji One-Shot.
Süper.

Niye müdahalede bulunsun ki? Şu anki hali izleyiciler hariç herkesin işine geliyor. Anime sabit bir popülarite demek, sürekli yayında olması hem dergiye hem de Oda'ya yarıyor. Kaliteyi çok arttırmadan her hafta belirli bir reyting alan Toei var. Herkes memnun yani.
Hayranlar hariç herkes*

Ama OP=Sabit gelir şu an T*ei için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani bu şekilde rezilce uyarlamasını engelleyebilirdi bence. Haftalık yayınlanmasa bir şey kaybedecek bir seri değil One Piece. Ama şu anki tamamen Bizim Evin Halleri, Unutma Beni tarzı ikindi vakti dizileri mantığı ve kalitesi ile yapılıyor. İzleyici dediğin şovun en önemli unsuru, onlar dışında herkesin memnun olması sürecin yanlışlığını gösteriyor.

Yani bu şekilde rezilce uyarlamasını engelleyebilirdi bence. Haftalık yayınlanmasa bir şey kaybedecek bir seri değil One Piece. Ama şu anki tamamen Bizim Evin Halleri, Unutma Beni tarzı ikindi vakti dizileri mantığı ve kalitesi ile yapılıyor. İzleyici dediğin şovun en önemli unsuru, onlar dışında herkesin memnun olması sürecin yanlışlığını gösteriyor.
Şimdi şöyle bir durum var, fanatikler yüzünden T*ei ne verirse versin bu "şey" izleniyor, adamlar niye daha fazla uğraşıp, para harcayıp kâr oranını düşürsün?

Şimdi şöyle bir durum var, fanatikler yüzünden T*ei ne verirse versin bu "şey" izleniyor, adamlar niye daha fazla uğraşıp, para harcayıp kâr oranını düşürsün?
Japon halkında o moronluk yaygın maalesef. Mantıklı bir açıdan bakıldığında animede problem olduğu bariz. Ne izleyiciye ne kendilerine saygıları var o zaman bunların. Her bölümde 5-10 dakikalık boş bakışmalar, dakikalar süren yumruk çarpıştırmalar bunları rahatsız etmiyorsa layıklarını buluyorlar derim ama ben de bir izleyici olarak fikrimi belirtmek istedim. Gerçi mangasının anime uyarlamasına sahip çıkmasını istediğim kişi de soru cevap bölümlerinde ağırlıklı olarak göğüs ölçüsü, cinsel organ uzunluğu vs. konularını işleyen bir tip olduğu için benimki biraz hayal kalıyor. Utanç duyunca harakiri yapan nesillerin torunları bunlar olmuş demek ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık