Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
Kizaru 20 yaşında değil. Kizaru belki de ta o zamanlar bile Rocks olaylarına yollanmistir. WBnin ne yapabileceğini biliyor. Tabii en zirve hali olmasa da gençliğini andırıyor demesi boşa değildir bence. Ben yonko beklemesem de Marco üstü bekliyorum

Edit : Kizaru ne zaman marine oldu bilmiyorum. 20 küsur de olabilir. Yani denizci değilse bildiği wb daha bi wbdir yani
Garp ve Sengoku(22 veyahut 24 yıl önce) fblerinde ve Fisher Tiger fblerinde Kizaru kor-amiraldi. Coby'nin kor-amiralliğe geçiş süresinin biraz alt kısmını alırsak(yaş azaltması ve meyvesel anlamda hızlı yükseliş) o zaman marine olduğu yaşıda yaklaşık tahmini olarak söyleyebiliriz.

Söylemler ve olaylar onu gösteriyorsa neden olmasın?
Bakkin zeki kadın. X Drake'in babası bile kendi çapında korsanlıkla bir dünya hazine elde ediyor. Weevil'in gücünü çarçur ediyor o zaman. Hayali bir hazinenin peşinden giderek.

Güçlü çıkacağına inanıyorum ben de. Ama üstte yazdığım gibi prime Wb gibi bir şey olursa Bakkin'nin hedefi bence çok daha büyük olurdu.
Ben de ortalama bir sağkoldan fazlasını bekliyorum. Hatta amiral seviyesi falan bekliyorum da. Benim seviye kıstasım; fiziksel güç, hız, zeka, haki. Kafası çalışmıyor bunun; Aisa gibi Linlin gibi haki ile kutsanıp doğmamışsa hakide de çok gelişebileceğini sanmıyorum. Fiziksel gücü amiral üstü olup diğer özelliklerle dengelenmiş olabilir. Ama zirveyi görür mü pek ihtimal vermiyorum doğrusu.

O zaman Bakkin'in bundan sonraki tutumu önemli diyelim. Ama Shici isen; Captain John'un hazinesi, arama ödülleri gibi şeylerin de peşine düşebilirsin. Kelle avcılığı cezaya girmiyor neticede.

Garp ve Sengoku(22 veyahut 24 yıl önce) fblerinde ve Fisher Tiger fblerinde Kizaru kor-amiraldi. Coby'nin kor-amiralliğe geçiş süresinin biraz alt kısmını alırsak(yaş azaltması ve meyvesel anlamda hızlı yükseliş) o zaman marine olduğu yaşıda yaklaşık tahmini olarak söyleyebiliriz.
fillerda 26 yaşında marine oldu denilmiş. Canon saymayız bilgiyi de aşağı yukarı öyleyse bile bilgisi vardır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık