Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sakazuki

Monkey D.Garp vs Akainu

• Kullanılan toplam oy
    201
wb meyve gücü çok üst düzey olan birisi. o yüzden garp'ın meyve güçsüz olduğu için fiziksel anlamda serinin en güçlüsü ve dayanıklısı olduğunu ve hakisinin çok güçlük olduğunu düşünüyorum. en dayanıklı demek wb'den daha dayanıklı demek arkadaşlar. wb hasta ve yaralı haliyle akainu'yu dövüyor. garp'ın akainu'ya neler yapacağını siz düşünün. bir de şu var garp 20 yılda güçten düşmüştür 2 sene önce akainu'yu yenerdi diyorsunuz burda kendinizle çelişip şimdi yenemez diyorsunuz. akainu 55 yaşında ve onun için 2 senede güçlenmiştir diyorsunuz. çelişmeyelim ve yaş konusunu abartmayalım garp'da var yok 60+ yaşlarında daha. garp, akainu'dan soba, kizaru'dan lamba, aokiji'den de buzdolabı yapar.

garp ın gücünü sanırım bir flashback olmazsa hiçbir zaman göremiycek ama adam efsane yenildiğini düşünmek istemiyorum.

okanil

strong world'ü tekrar izlerken dikkat ettim garp gençlik zamanında bi çok kez terfiyi reddettiğini yapabileceği herşeyi vice amiral olarak da yapabileceğini söylüyor sadece burdan bile ne kadar güçlü olduğunu kolaylıkla anlarız

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık