Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Garp ve Emanet

Eline sağlık ama bana kalırsa olabilecek en kötü senaryolardan biri olur bu.

Roger kahin değil konuşmuş tutturamamış insanlık hali, Eiichiro hep karakterler gözünden açıklama yapıyor diye karakterlerin her cümlesini kanun kabul edip üstüne düşünmeye gerek yok

Bence mümküm. Teorinin tutmaması yönünde bir sürü kanıt bulunabilir ama burası One Piece, burada her şey mümküm.

Bana kalırsa 'Oğlum bulur' demesi bir temenni.
Yaş konusunu da ele almak lazim Ace ve Luffy arasında yanlış hatırlamıyorsam 3 yaş vardı.
Rogue biraz geç doğum yapmıştı Ace'in Roger'in oğlu olduğu düşünülmesin diye. Hayatına mal olacak şekilde oğlunu korumuştu.
Ama Luffy Ace'den 3 yaş küçük. Zaman olarak mümkün değil gibi.
Garp emaneti korudu aslında. Ölmesine izin verme derken bence doğumunu kastetti.Mf du bilemezdi ya da hayatı boyunca Ace i ölümden koruyamazdı. O adadaki yeni doğan bebekler tek tek incelendi, rouge bu takip için geç doğum yaptı hamile olduğu anlaşılmasın diye. Ne kadar geç doğum yapmıştı hatırlamıyorum da. Demek ki aralarında 3 yıldan fazla var.

Bana kalırsa 'Oğlum bulur' demesi bir temenni.
Yaş konusunu da ele almak lazim Ace ve Luffy arasında yanlış hatırlamıyorsam 3 yaş vardı.
Rogue biraz geç doğum yapmıştı Ace'in Roger'in oğlu olduğu düşünülmesin diye. Hayatına mal olacak şekilde oğlunu korumuştu.
Ama Luffy Ace'den 3 yaş küçük. Zaman olarak mümkün değil gibi.
Garp emaneti korudu aslında. Ölmesine izin verme derken bence doğumunu kastetti.Mf du bilemezdi ya da hayatı boyunca Ace i ölümden koruyamazdı. O adadaki yeni doğan bebekler tek tek incelendi, rouge bu takip için geç doğum yaptı hamile olduğu anlaşılmasın diye. Ne kadar geç doğum yapmıştı hatırlamıyorum da. Demek ki aralarında 3 yıldan fazla var.
Denizciler ve cp ayrılınca doğum yapıyor anası. 20 ay tutuyor karnında sonra ölüyor zaten...

Bence serinin kökü için iyi olmaz. Luffy zaten çok sağlam bir meyveyi buldu. Resmen seçilmişe dönüştü. Bide üzerine Roger'ın oğlu çıkarsa saçma bi seçilmişlik seviyesine çıkacak.Şu anki ailesi gayet iyi bence

Bence serinin kökü için iyi olmaz. Luffy zaten çok sağlam bir meyveyi buldu. Resmen seçilmişe dönüştü. Bide üzerine Roger'ın oğlu çıkarsa saçma bi seçilmişlik seviyesine çıkacak.Şu anki ailesi gayet iyi bence

Asyalılar için soy kök çok önemli..

Öyle sıradan bir insanın yapacaklarıdan daha çok, geçmişin yüklerini omuzlarına almış efsane birinin oğlu biçilmez kaftan

Bkz:Momonun peşinde deli divane olan kınlar

Tutmaması için en büyük ne kanıt nedir sence?
En temelde Ace'nin Roger'in oğlu olduğu konusu birçok kez anlatıldı ve detaylı olarak gösterildi. Annesinin uzun süre hamileliğini gizlemesi ve ikisinin de çilli olması vs. detaylı bir anlatımla zaman harcandı. Eğer oğlu olmasaydı bu ayrıntılara girmezdi diye düşünüyorum. Oğlu der geçerdi. Seriye çok hakim ve olayların çoğunu aklında tutan bir OP hayranı değilim. Zaten ilk mesajda anlatmak istediğim de ben arasam çok kanıt bulurum değildi. Arayan çok kanıt bulabilir demek istemiştim.
Kendi fikrimi söyledim zaten, bence mümkün. Roger ve Luffy benzerliği haddinden fazla gözümüze sokuluyor. Haa bu saatten sonra Oda "Ace Roger'in oğlu değil" derse de söverim hiç acımam. 😃

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık