Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Garfield - Zunisha - Momonosuke

Güzel bir teori, liderler arasındaki bağlar antik savaşa inebilir bence. Çünkü aralarındaki bağı anlatırlarken aile isimlerini kullanıyorlar. Buradan da bu bağın sadece bu kişilerden ibaret olmadığını söyleyebilirim. Belki de Kinemon'un dahil olduğu klan ve minkler antik savaşta aynı tarafta yer almış olabilirler. Wano da iç savaş çıkmış ve adı geçen klanın galip gelmesiyle dünya hükümetine karşı çıkılma kararı alınmış olabilir. Bildiğim kadarıyla dünya hükümetinden bağımsızdı Wano. Tabii minkler hakkında daha fazla bilgi edinilmesi gerekli bu arc sonunda yeterince bilgi alabiliriz diye düşünüyorum.
Evet biraz daha bilgi edinebilirsek bu teorinin ya da farklı düşüncelerin gidişatı değişecek ya da o düşüncelerin ihtimalleri sağlamlaşacak.
Teoride Hindistanlıların savaş fillerini kullanan ilk millet olduğunu söylemiştim bu kaynağı vikipediada nerede buldum dersin ? Antik çağda savaş sayfasında buldum asıl enteresan olan bu :D

Croco-Boy

Sanki buna benzer bi teoriyi bir kac gun evvel yabanci bir forumda okumustum ma ingilizcemin yettigi kadar birazd sözlük kullanarak. Tutarli bir teori bu. Ve eskisi kadar teori olmadigini soyledigin iyi olmuş. Cunku son zamanlarda 1 paragraf yazip teori bu diyenler cogaldi.

Eline saglik

Sanki buna benzer bi teoriyi bir kac gun evvel yabanci bir forumda okumustum ma ingilizcemin yettigi kadar birazd sözlük kullanarak. Tutarli bir teori bu. Ve eskisi kadar teori olmadigini soyledigin iyi olmuş. Cunku son zamanlarda 1 paragraf yazip teori bu diyenler cogaldi.

Eline saglik
Teoriyi hiç bir forumdan ya da birisinden alıntı yapmadım dediğim gibi uzun süredir düşünüyodum fakat yeterli bilgi olmadan taşları oturtamıyodum.
Sabaha doğru uyurken ilham geldi böyle bir teori düşündüm ve paylaşmadan uyuyamadım o derece kalkıp sizlerle paylaşmak istedim :D

Teşekkürler okuduğun için :)

Croco-Boy

Teoriyi hiç bir forumdan ya da birisinden alıntı yapmadım dediğim gibi uzun süredir düşünüyodum fakat yeterli bilgi olmadan taşları oturtamıyodum.
Sabaha doğru uyurken ilham geldi böyle bir teori düşündüm ve paylaşmadan uyuyamadım o derece kalkıp sizlerle paylaşmak istedim :D

Teşekkürler okuduğun için :)
Yaptıgın guzel birşey. Zaten cumlemi okursan buna benzer bir teori dedim. Seni herhangi bir çalıntı yaptın diyerek zan altında birakmiyorum ;)

Geldikçe aklına yaz zira teori yazarlarından geriye pek kimse kalmadi. Sen bide 2010-11-12 de gorecektin buraları :(

Yaptıgın guzel birşey. Zaten cumlemi okursan buna benzer bir teori dedim. Seni herhangi bir çalıntı yaptın diyerek zan altında birakmiyorum ;)

Geldikçe aklına yaz zira teori yazarlarından geriye pek kimse kalmadi. Sen bide 2010-11-12 de gorecektin buraları :(
Şu aralar birbirimizi doğru anlayıp yanlış cümleler mi kuruyoruz yoksa sıkıntımı bende bilmiyorum saol yaptığım şeyi takdir ettiğin için :)

Sayı ilerledikçe bilgi edindikçe düşünüp birşeyler yazmaya çalışıyorum ne kadar bilgi o kadar teori ya da düşünce akımını ilerletiyor ilerleyen sayılarda daha iyi teoriler ile geri dönücem zira yazar artık elini sakındırmıyor bilgi üstüne bilgi veriyor. Birde beni teori düşünüp yazmamdaki en büyük etken yazdığım teorilere yapılan yorumlar. O yüzden teoriyi okuyup kötü bile olsa fikirlerini belirtirse herkes sevinirim :)

Yada antik savaştan ziyade senin varsayımınla Momo ve ataları Zunisha ile iletişim kurabiliyorsa geçmiş bir dönemde Zunishayı minklere yaşama yeri olarak sağladığı ve bağlarınında bu sebepten olduğu düşünülebilir.

Yada antik savaştan ziyade senin varsayımınla Momo ve ataları Zunisha ile iletişim kurabiliyorsa geçmiş bir dönemde Zunishayı minklere yaşama yeri olarak sağladığı ve bağlarınında bu sebepten olduğu düşünülebilir.
Mantıklı dediğin gibide olabilir ya da Minkler bu Zunishayı kontrol edebilecek kişi gelene kadar Zunishayı korumak için görevli olabilirler.

Hepsi tamam da Odie kısmı olmamış.Kavga durumu yoktu ikisi arasında.Garfield, Odie'yi saf salak oldugu için kullanıyordu :D

Böyle :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık