Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gantz

200 e kadar iyi okumuşsun o zaman . Ben Kei ve Nishi nin olmadığı bölümleri atlaya atlaya okuyordum.
Çok boş zamanım oluyordu ve okuması resimlere bakıp geçiyorum tarzında hızlıydı o yüzden bir süre devam etmiştim. Bir de muhtemelen topun olayı nedir diye merak etmişimdir..

Şu Einsten'ın vs. çıkıp konuştuğu bir bölüm vardı sanırım, resmini görmüştüm. Güzel gözüküyordu. Başları iyi gibiydi, sonra sarmadı. Bu arada animesinin açılış müziğini çok seviyorum.

Hollywood filmi gibi seriydi işte. Serinin sonuna dair de pek bir beklentiye girmemek gerekiyor aslında. Çok boş vakit varsa bir çırpıda okunur zaman geçirmek için. Aksiyon hiç bitmiyordu zaten içi boş ilerlese de.

Noblesse serisinde yakışıklı erkek daha çok :)
Gantz serisinde de çıplak hatun daha çok, bölüm kapaklarının hastası olduğum tek seri Gantz'dır mesela. :) Gantz mangakası aşırı sapık bir abimiz, zamanında hentai manga çiziyormuş ve cinsiyet değişimini anlattığı bir serisinde [adını nasılsa hatırlayamadım şu an] erkekken hatun olup sevişen bir ablamızın göğüslerini farklı bir tarzda sallandırınca hentai mangakalara örnek olmuş kendisi. Gantz'ın 30'lü bölümlerinden birinin sonunda açıklanıyordu bu mevzu da. :)

Gantz serisinde de çıplak hatun daha çok, bölüm kapaklarının hastası olduğum tek seri Gantz'dır mesela. :) Gantz mangakası aşırı sapık bir abimiz, zamanında hentai manga çiziyormuş ve cinsiyet değişimini anlattığı bir serisinde [adını nasılsa hatırlayamadım şu an] erkekken hatun olup sevişen bir ablamızın göğüslerini farklı bir tarzda sallandırınca hentai mangakalara örnek olmuş kendisi. Gantz'ın 30'lü bölümlerinden birinin sonunda açıklanıyordu bu mevzu da. :)
Kapakları gerçekten sürükleyiciydi ama ben Kurono'nun iyiye doğru evrimleşmesini sevmemiştim. İlk kız sağlamdı birde Reika fena değildi. Şu sevgilisi uyuzun tekiydi.

Gantz'ın animesinide beğenmiştim baya, filler olan 22-26'ncı bölümlere kadar.

Adam gayet gerçekçi yapmış. Kei'nin abazalığı vurdum duymazlığı , Nishi Joichiro'nun hal ve hareketleri, diğer tüm karakterlerin yaşamları duygu ve düşünceleri. Millet anime ve mangalardan şikayet eder, gerçeklikten uzaklaştırıyor kopartıyor diye, tersi bir seride de bu nasıl bir şey lan diyorlar.

Mangasınıda bitirdim de, belli bir noktadan sonra freni patlıyor serinin, sonuda saçma sapan klişe.

Gantz'ın animesinide beğenmiştim baya, filler olan 22-26'ncı bölümlere kadar.

Adam gayet gerçekçi yapmış. Kei'nin abazalığı vurdum duymazlığı , Nishi Joichiro'nun hal ve hareketleri, diğer tüm karakterlerin yaşamları duygu ve düşünceleri. Millet anime ve mangalardan şikayet eder, gerçeklikten uzaklaştırıyor kopartıyor diye, tersi bir seride de bu nasıl bir şey lan diyorlar.
İnsanlara bir şeyleri beğendirmek zor. Bana göre Gantz oldukça kaliteli bir yapımdır. Varoluşu sorgular, insanın gerçek değerini yani değersizliğini çok çarpıcı bir şekilde ortaya koyar, belirttiğin üzere oldukça gerçekçidir. Tüm bunların dışında mangakanın 3D tarzı çizimi ve bitip tükenmeyen aksiyon ve sürükleyiciliği okuyucuyu alıp götürüyor zaten. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık