Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gangsterler vs. Badiciler

Hangi Takım Döver?

• Kullanılan toplam oy
    145
Artık iyice KF atasözü gibi oldu la bu.
-Mihawk çıksın görücem sizi
-Croco çıksın görücem sizi
-Lucci çıksın görücem sizi
-Dragon çıksın görücem sizi

Bende yapmadım değil tabi..

Croco ve Lucci tekrar gözüktüğünde ne kadar yanıldığını anlayacaksın ama çok geç olacak artık.:gamyon:
O zamanları sabırsızlıkla bekliyorum yorumları okumak çok keyifli olacak.Bu şekilde düşünen çok kişi var özellikle Lucci konusunda.Göreceğim bakalım hepsini. :)
Ben hiçbir zaman Lucci güçlü olmaz demedim, Croco ile Lucci çok farklı yapıda olan insanlar.
Croco dediğin Yeni Dünya görmüş, haki nedir bilen 46 yaşında eşşek kadar adam. Lucci ise 23 yaşından 28 yaşında kadar gizli görevde kalmış, halen gelişmekte olan bir karakter. Herif 5 sene yatmış resmen, Yeni Dünya tadını almamış, herhalde güçlenir adımını atınca. Benim dediğim asla Luffy kadar güçlü olmayacak. Bu kadar basit.

Dofy'nin klonu Burgess'ı alır. Croco&Bege, Oruçu alır. Dofy vs Jack bayağı zorlu geçer, diğerleri bir el atıp oyalasa ufaktan Dofy onarıma geçip döndüğünde Jack'i tokatlar.

Ben hiçbir zaman Lucci güçlü olmaz demedim, Croco ile Lucci çok farklı yapıda olan insanlar.
Croco dediğin Yeni Dünya görmüş, haki nedir bilen 46 yaşında eşşek kadar adam. Lucci ise 23 yaşından 28 yaşında kadar gizli görevde kalmış, halen gelişmekte olan bir karakter. Herif 5 sene yatmış resmen, Yeni Dünya tadını almamış, herhalde güçlenir adımını atınca. Benim dediğim asla Luffy kadar güçlü olmayacak. Bu kadar basit.
Luffy kadar güçlü olmayacak derken ne demek istiyorsun.Yani şu anki haline ve yakınına asla gelemez diyorsun sanırım.Mangadan destekli bir örnek vereyim bu adam Luffy'nin geçtiği yollardan kesinlikle geçmiş.Nereden mi anlıyoruz.Brulee diyor yonkoya ulaşamazsın bile hepsini ulaşamadan uzaklaştırdık diyor.Ulaşmak için önce cracker gibi adamları yenmelisin yani.Ace bile Jinbei ile dövüşmeden Wb yüzü göremedi.En kötü Jinbei seviyesi bir adama yenilmeyip hatta yenip Wb karşısına çıkmış olması lazım bir zamanlar.Eskiden bu kadar güçlüyse tekrar o gücü elde edememesi için de hiçbir sebep yok.Aynısı belki Moria için de geçerliydi.

1- Jack, WB'nin olduğu denizde namı olan bir korsan, o denizde barınabiliyor. Croco gibi bir tarafına tokadı yediği anda Grand Line'a dönüp karıncaların kralı olmaya çalışmıyor.

2-

3- Jack 2 Amiralin'un olduğu donanmaya dalıp sapasağlam çıkıyor. Vallahi senin elin nereyi tutuyor bilmem, benimki manga sayfalarını tutuyor. Mesela:
4- Hala yazmaya gerek yok deyip yazıyorsun, tokatlanmak hoşuna gidiyor herhalde?
Daha ne üzerine tartıştığımızı bile bilmiyorsun :) Her seferinde aynı şey oluyor.

Luffy'e yenildiler diye adamları küçümseyemezsin, çünkü Luffy'e yenilmek olabilecek bişey. Luffy'nin 17 yaşındaki hali, Burgess'i, Oruq'u ve hatta Jack'ı bile alabilir çünkü ana karekter. En fazla almadan önce bir kaç defa yenilir, yada karşının zayıf noktasını bulur vesaire vesaire. Aokiji ve diğer karekterler asla arc boss'u olarak çizilmediler tabi bunun ne farkı var diyebilirsin ama o farkı açıklayacak halim yok.

İşin özeti, Luffy'nin 2 yıl önceki hali bu ankette olan iki body'ci arkadaşı rahatça diğerini ise senaryoya uydurarak alabilir. Bu yüzden bodyci arkadaşların üstünlük durumu, gangsterlerin Luffy ile olan ilişkileriyle açıklanamaz.

Luffy kadar güçlü olmayacak derken ne demek istiyorsun.Yani şu anki haline ve yakınına asla gelemez diyorsun sanırım.Mangadan destekli bir örnek vereyim bu adam Luffy'nin geçtiği yollardan kesinlikle geçmiş.Nereden mi anlıyoruz.Brulee diyor yonkoya ulaşamazsın bile hepsini ulaşamadan uzaklaştırdık diyor.Ulaşmak için önce cracker gibi adamları yenmelisin yani.Ace bile Jinbei ile dövüşmeden Wb yüzü göremedi.En kötü Jinbei seviyesi bir adama yenilmeyip hatta yenip Wb karşısına çıkmış olması lazım bir zamanlar.Eskiden bu kadar güçlüyse tekrar o gücü elde edememesi için de hiçbir sebep yok.Aynısı belki Moria için de geçerliydi.
Yahu hakikaten tebrik ediyorum, demek ki Squardo Roger dengi bir adammış ki bizzat Roger tokat manyağı etmiş kendini, 10/10.
Yonko olarak görür müyüz Squardo'yu ne diyorsun?

Daha ne üzerine tartıştığımızı bile bilmiyorsun :) Her seferinde aynı şey oluyor.

Luffy'e yenildiler diye adamları küçümseyemezsin, çünkü Luffy'e yenilmek olabilecek bişey. Luffy'nin 17 yaşındaki hali, Burgess'i, Oruq'u ve hatta Jack'ı bile alabilir çünkü ana karekter. En fazla almadan önce bir kaç defa yenilir, yada karşının zayıf noktasını bulur vesaire vesaire. Aokiji ve diğer karekterler asla arc boss'u olarak çizilmediler tabi bunun ne farkı var diyebilirsin ama o farkı açıklayacak halim yok.

İşin özeti, Luffy'nin 2 yıl önceki hali bu ankette olan iki body'ci arkadaşı rahatça diğerini ise senaryoya uydurarak alabilir. Bu yüzden bodyci arkadaşların üstünlük durumu, gangsterlerin Luffy ile olan ilişkileriyle açıklanamaz.
Magellan Arc bossu muydu? Evet. Luffyler yendi mi Magellan'ı? Hayır.
Smoker Lougetown''da arc bossu muydu? Evet. Luffyler yendi mi Smoker'ı?Hayır.
Crocodile arc bossumuydu MF'de? Hayır. Luffy tokatladı mı? Evet.
Luffy'e yenildiler diye adamı küçümserim. Çünkü bu yolda Luffy'nin yenemediği çokça insan var. Neye dayanarak bana dogmatik dediğini çözememiştim, senin tamamen dogmatik fikirlerini şu an görünce kahkaha attım. sana da 11/10 geliyor benden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık