Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gangsterler vs. Badiciler

Hangi Takım Döver?

• Kullanılan toplam oy
    145
Aokiji çıktı mı? Çıktı, sonuç = GG
Kizaru çıktı mı? Çıktı, sonuç = GG
Smoker çıktı mı? Çıktı, sonuç = GG
Sen bırak bu ayakları. Neyin tatavasını yapıyorsun?
Hadi boss olarak çıktı, senin o süper mantığınla ilerleyelim, savaşta gene sen kim köpeksin çekti mi, çekti. Dağılabilirsin.
O kadar boş yapıyon ki yani yazacak bişey yok :hhh:

Not: Boşun üzerine boş yapmışsın :artiz:

Şu da olabilir.Doffy Oruç ile Burgess'i dövüştürürken ki yapmadığı şey değil adam 2 koramirali birbiriyle dövüştürüyordu.O sırada Jack'i de diğer ikisine havale edebilir.Bege ve Croco dövüş sonlanana kadar Jack'i tutarlar ondan sonra Jack tek başına kalır zaten kolay bir galibiyet olur.
O da olur, şaşırmam. Senaryo çok badici tarafın telef olması için.

Yazma o zaman, neden yazıyorsun? Git ötede yap kalitesiz trollüğünü.
Trollük mü ? La Jack'ın karşısına WB çıktı da dengesini kaybetmedi mi ? Ki ordan örnek veriyorsun ?

Yada Jack bu serinin ana karekteriyle karşılaştı da mı ona göre yorum yapıyorsun ?

Söylediklerinin elle tutulur hiç bir tarafı yok. Aksine Croc bari Wb ile muhatap olmuş, Jack kimle muhatap oluyor ? Mamutla mı :hhh:

Neyse yazmaya gerek yok, bu da diğerleri gibi dogma yaptığın bir konuya dönmüş :artiz:

G2'li 17 yaşındaki Luffy'nin sen kim köpeksin çektiği Croco ile Oruç, Jack falan karşılaştırılıyor yahu. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
Yarın Genel Tartışma'da bu arkadaşlar "Zoro fanları yeaaaaaaaaaağğğğ" diye aforizma kasalar üstüne, biz de keyfe geliriz.
Croco ve Lucci tekrar gözüktüğünde ne kadar yanıldığını anlayacaksın ama çok geç olacak artık.:gamyon:
O zamanları sabırsızlıkla bekliyorum yorumları okumak çok keyifli olacak.Bu şekilde düşünen çok kişi var özellikle Lucci konusunda.Göreceğim bakalım hepsini. :)

Açıkçası iş Jack'te bitiyor. Burgess hakkında en ufak olumlu düşüncem yok. Bana boş bir karakter gibi geliyor. Bu üçlüden birini bile çıkaramaz. Urouge, Croco-Bege ikilisinden birini çıkarsa yeterli. Kalan ikisini de Jack halleder.

Trollük mü ? La Jack'ın karşısına WB çıktı da dengesini kaybetmedi mi ? Ki ordan örnek veriyorsun ?(1)

Yada Jack bu serinin ana karekteriyle karşılaştı da mı ona göre yorum yapıyorsun ?(2)

Söylediklerinin elle tutulur hiç bir tarafı yok. Aksine Croc bari Wb ile muhatap olmuş, Jack kimle muhatap oluyor ? Mamutla mı (3):hhh:

Neyse yazmaya gerek yok, bu da diğerleri gibi doğma yaptığın bir konuya dönmüş :artiz:(4)
1- Jack, WB'nin olduğu denizde namı olan bir korsan, o denizde barınabiliyor. Croco gibi bir tarafına tokadı yediği anda Grand Line'a dönüp karıncaların kralı olmaya çalışmıyor.

2-

3- Jack 2 Amiralin'un olduğu donanmaya dalıp sapasağlam çıkıyor. Vallahi senin elin nereyi tutuyor bilmem, benimki manga sayfalarını tutuyor. Mesela:
4- Hala yazmaya gerek yok deyip yazıyorsun, tokatlanmak hoşuna gidiyor herhalde?

novalar birbirlerini götürseler, jack dof'u patates etse, burgess ile croco 2 sininde güçlendiğini farz ediyorum, ne olur hiç bi fikrim yok, ama ne olursa olsun jack'in grubu alır gibi, ama doflamingo'yu görünce insta vote yapan arkadaşlar çok fazla var grupta :D dof>aokiji felan bile gördüm yani o yüzden birşey diyemiyeceğim, ondan sonra boğuluyorum gerçekten :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık