Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Kafa yoramam ona valla.Jön sinov müthiş valeryan çeliği ile bir koyar nayt kinge geçmiş olsun der yoluna bakar.Dizide şu an marteller yok,tayreller yok,baretyonlar yok yok oğlu yok.Euron altın mürettabatı kendine katıp tahtı alır ben sana söyleyeyim.
Jon reyiz yargı dağıtacak zaten orası Allah’ın emri.Vadedilmiş prens olmak kolay değil sonuçta.:a:

Jon’un kimliğinin öğrenilmesi,Jon-Arya karşılaşması gibi görmek istediğim sahneler var tabii de en çok Varys ve Beric’in olayını merak ediyorum.Beric’in dirilmesinin nedeni ve Varys’in duyduğu ses kendisine ne dedi ? Şu ikisini umarım güzelce açıklarlar.

Jon reyiz yargı dağıtacak zaten orası Allah’ın emri.Vadedilmiş prens olmak kolay değil sonuçta.:a:

Jon’un kimliğinin öğrenilmesi,Jon-Arya karşılaşması gibi görmek istediğim sahneler var tabii de en çok Varys ve Beric’in olayını merak ediyorum.Beric’in dirilmesinin nedeni ve Varys’in duyduğu ses kendisine ne dedi ? Şu ikisini umarım güzelce açıklarlar.
Olum sana ordan bir şey çıkmaz demedim mi yahu.O ses de hikaye.

Olum sana ordan bir şey çıkmaz demedim mi yahu.O ses de hikaye.
Yok la demedin hatırlamıyom.Nasıl hikaye ? Varys’in bir amacının olması gerekmiyor mu ? Adam dizinin en gizemli,en ne b.k yiceği belli olmayan karakterlerinden.Gerçi kitaba göre amacı bir targaryeni tahta geçirmek gibi duruyormuş sanırım.Ama yine de o ses açıklanmalı bence ya.Dizide de 2-3 kere bu ses muhabbeti geçti.Açıklamazlarsa ayıp ederler.

Yok la demedin hatırlamıyom.Nasıl hikaye ? Varys’in bir amacının olması gerekmiyor mu ? Adam dizinin en gizemli,en ne b.k yiceği belli olmayan karakterlerinden.Gerçi kitaba göre amacı bir targaryeni tahta geçirmek gibi duruyormuş sanırım.Ama yine de o ses açıklanmalı bence ya.Dizide de 2-3 kere bu ses muhabbeti geçti.Açıklamazlarsa ayıp ederler.
Beyliş Varysten daha kurnaz ve etkili idi ama iki ergen kıza yem oldu.Mesela kitapta kendisi şu an nehir topraklarının lordu ve Harrenhal lordu.Yani Tullyler eskiden ne ise şimdi Beyliş o.Ek olarak Vadiyi de bir şekilde kendi safına katmaya uğraşıyor falan.Varys zaten bir taht talibi ile geldi direk mevzuya.Kitabı oku işte.

Beyliş Varysten daha kurnaz ve etkili idi ama iki ergen kıza yem oldu.Mesela kitapta kendisi şu an nehir topraklarının lordu ve Harrenhal lordu.Yani Tullyler eskiden ne ise şimdi Beyliş o.Ek olarak Vadiyi de bir şekilde kendi safına katmaya uğraşıyor falan.Varys zaten bir taht talibi ile geldi direk mevzuya.Kitabı oku işte.
Olum belki LF’nin sonu kitapta da böyle veya buna yakın bir şey olcak ? Sonuçta kitap aslında teknik olarak 5. sezon finalinde kaldı.Yani belki de 6. kitapta falan dizide öldüğü gibi ölür belli olmaz.

Olum kitabı okumadığım için dizi bana gayet güzel geliyor,geldi.Hatta direk izlediğim en iyi dizi derim.Zaten artık savaşa girilcek.Öyle taht kavgası falan kalmadı.LF mesela zaten ilgimi çeken bir karakter değildi ki hele son savaşta onun entrikalarını izlemek hiç istemezdim.Ha illaki dizide de saçmalıklar var ama seyir zevki yüksek bi dizi.LF’yi postalamaları iyi oldu yani.

Kitabını bilmem ama fragmanda Cersei'yi görmek mutlu etti, oyunculuk sağolsun. Jon Snow görünce bi titreme geliyor ama şu Khalesiyi görünce cidden midem kalkıyor. Neredesin be Tyrion, Varys, Baelish? Ne biçim oyunculuk paçozlarina kaldı meydan.

Arya Stark'ı harcamasınlar ya.:( Favori karakterim o benim:/ Ölecekse de intikamını alsın da ölsün. Ya da ölmesin, intikamını alsın ve 4'üncü sezon finalinde olduğu gibi tek başına yolculuğa çıksın.

Oh sonunda...

Yalnız fragmanı en çok bekleyenlerden biri olmama ve birçok kişinin fragmandan dolayı gaza geldiğini görmeme rağmen ben nedense beklediğimi tam alamadım.Winterfell savaşı fragmanda küçük çaplı bir şey olucak gibi geldi bana.Umarım çok bir şey göstermemek için öyledir.Yoksa o kadar bahsedilen kışın,savaşın çok büyük çaplı olmasını isterim.

Arya gibi saykoyu bu kadar korkutan şey ne merak ettim.Bran'da o sözleri Jon'a söylüyor galiba.

Oh sonunda...

Yalnız fragmanı en çok bekleyenlerden biri olmama ve birçok kişinin fragmandan dolayı gaza geldiğini görmeme rağmen ben nedense beklediğimi tam alamadım.Winterfell savaşı fragmanda küçük çaplı bir şey olucak gibi geldi bana.Umarım çok bir şey göstermemek için öyledir.Yoksa o kadar bahsedilen kışın,savaşın çok büyük çaplı olmasını isterim.

Arya gibi saykoyu bu kadar korkutan şey ne merak ettim.Bran'da o sözleri Jon'a söylüyor galiba.
Tam tersine büyük bir savaş olacakmış. 40 dakika falan sadece o sava olacak diyorlar ve 12 ya da 16 katakterin savaşını ayrı ayrı göstereceklermiş galiba.

Arya hakkaten iyi korkmuş. Ölülerin reislerinden birine mi denk geldi acaba..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık