Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Son sezonda ne olucak diye düşünüyordum ki düşündüğüm şeyi geekteori kanalıda söyleyince böyle olucağına daha da inanmaya başladım.

Şimdi altın mürettbatı Jon'larla savaşmak için çağırdılar ya.Muhtemelen Jon'un tarafı ve altın mürettebat karşılaşıcak.Kısa sürelide olsa savaşırlar mı savaşmazlar mı bilmiyorum ama o esnada bunları akgezenler basıcak.Sonra altın müretbatta Jon'lara katılıp akgezenlere karşı birlikte savaşıcaklar.Tıpkı Hobbit'teki gibi.Orda da ilk başta elf vs cüce olucakken sonra elf+cüce vs orklara dönmüştü durum.Bi benzeri olucak gibi.Zaten kitapta Jorah altın mürettebatın liderini tanıyormuş galiba.Hem Jorah hem de akgezenlerin gerçekten çok tehlikeli olmasından dolayı altın mürettebat Jon'lara katılabilir.

Bide Jon'dan tam emin olamasam da Dany net ölücek gibi.
Normalde kitaba göre Altın Mürettebat şu ana kadar yaptığı hiçbir anlaşmayı bozmamasıyla ünlüdür. Hoş kitaba göre gitseler zaten Cersei ile anlaşmazlardı muhtemelen.

Normalde kitaba göre Altın Mürettebat şu ana kadar yaptığı hiçbir anlaşmayı bozmamasıyla ünlüdür. Hoş kitaba göre gitseler zaten Cersei ile anlaşmazlardı muhtemelen.
Westerostan kovulan aileler ve çocukları üzerinden gidip genel af çkartırsa gayet anlaşırlar Cersei ile dizide.Gerçi Altın mürettebatın altında acıçelik vardır sözüne bakarak kitapta hayatta anlaşmazlar o ayrı.Dizi için gayet olası bir senaryo.

Şu fragmanın hala gelmemiş olması normal mi ? Hep sezondan 2 ay önce falan fragman atmıyor muydu bunlar ? 1,5 ay kaldı hala ortada fragman yok.Final sezonu falan diye fragman vermeme ihtimalleri var mı ? Heyecanı kaçmasın vs. diye ? Gerçi bu da saçma ama bilemedim bak.

Şu fragmanın hala gelmemiş olması normal mi ? Hep sezondan 2 ay önce falan fragman atmıyor muydu bunlar ? 1,5 ay kaldı hala ortada fragman yok.Final sezonu falan diye fragman vermeme ihtimalleri var mı ? Heyecanı kaçmasın vs. diye ? Gerçi bu da saçma ama bilemedim bak.
Neyi merak ediyon ki.Yüzük hüküm dağına atılacak ve Sauron yok edilecek.Bunu Got evrenine göre çevir al sana 8.sezon.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık