Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Galdino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 75 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 32 29.9%

• Kullanılan toplam oy
    107
ben bu tür meyveleri paramaciaların logiası olarak görüyorum. bir anca sınırsız bir şekilde kendi maddelerinden üratebiliyorlar. her tayfada böyle yeteneği olan adam lazım. sonuçta çilingir gibi adam. kime anahtar lazım olsa. buna başvuruyor. sandal da yapabiliyor. bu adamın meyvesi süper bir meyve bence. ama bu adam bu meyvesini ne kadarını kullanabiliyor tam bilmiyoruz.. bu adamın biraz da kas yamlası lazım. artık buggy ile yaparlar birşeyler:)

Sesini çok seviyorum bunun. Meyvesini de aynı şekilde. Buggy reyiz desteğe geldiğinde şovunu yapar gene.

Eline sağlık.
Not: Okudum.

Eline sağlık. Bu meyvesini harcıyor resmen, Croco ile kafa kafaya gidecek bir meyveye sahipti. Aokiji gibi teklemeye müsait aslında ama öz güven yok.

Kuzan'nın dondurma saldırısından kurtulduğunu bilmiyordum, gözümdeki değeri arttı. O dönemlerde Luffyler, Robinler o saldırı ile teke gitmişti. Epey etkili bir saldırı. Eğlenceli, güzel bir karakter zaten. Meyvesi ile birlikte tekrar görününce iyi bir güç artışı bile alacaktır herhalde. Buggy-sama'nın en has adamı ne de olsa. Ellerine sağlık.

Şıklar yine güzel olmuş :D Önceden de sevme ihtimalimiz yok yani :D Şaka maka sevmiyordum pek önceden şimdi de hastası değilim zati :) Ama impel down sonrası gözüme girdi gerçekten. Saygı duydum aferin 3. Bu arada eski partneri miss goldenweek'i gerçekten severdim, meyvesi de çok hoştu :D Onu da bekliyorum sanırım daha çevirmedin yoksa görürdük :) Eline sağlık..:sapkali:

Bu arada yanlış kişinin peşine takıldın Galdino kendine gel Buggy hayırsızından iş çıkmaz git gerçek patronun Croco-dono'yu bul çabuk :D

Kuzan'nın dondurma saldırısından kurtulduğunu bilmiyordum, gözümdeki değeri arttı. O dönemlerde Luffyler, Robinler o saldırı ile teke gitmişti. Epey etkili bir saldırı.
Zaten kendisi hayatta kalma güdüsü en yüksek karakterlerden biri, kurnazlığıyla da birleşince bir türlü ölmeyen baş belası bir tip çıkıyor ortaya işte :D

Eline sağlık Smoker :sapkali:

Galdino kim dedim ilkten.Yorumlara bakınca anladım :/ Seviyorum kendisini yahu.Meyvesi ile Magellan'a dayanıyordu yamulmuyorsam :) İyidir bay 3 yaa :)

Şıklar yine güzel olmuş :D Önceden de sevme ihtimalimiz yok yani :D Şaka maka sevmiyordum pek önceden şimdi de hastası değilim zati :) Ama impel down sonrası gözüme girdi gerçekten. Saygı duydum aferin 3. Bu arada eski partneri miss goldenweek'i gerçekten severdim, meyvesi de çok hoştu :D Onu da bekliyorum sanırım daha çevirmedin yoksa görürdük :) Eline sağlık..:sapkali:

Bu arada yanlış kişinin peşine takıldın Galdino kendine gel Buggy hayırsızından iş çıkmaz git gerçek patronun Croco-dono'yu bul çabuk :D
Teşekkür ederim. Partneri Bayan Altınhafta'nın gücü Şeytan Meyvesinden gelmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık