Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Gaara vs Killer Bee

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    54
Naruto'da ki vsler tartışmaya çok açık oluyor hem birçok etken işin içine girebiliyor hem de çoğu karakterin kapasitesi hakkında bilgi sahibiyiz. Bu konuda tam bir nimet seri, dediginiz gibi keşke daha çok tartışan olsa.

Sonuç belli zaten. Dediğin gibi tartışan olmaz.
Kisame karşısındakinin çakrasını emip ona karşı kullanan biri, yaralarını bile öyle iyileştiriyor. Kukla canavarların çakrasını emebilir mi bilemiyorum, doğrudan Kakuzu'ya bağlılar.

Yani Bee bir bijuu ya da Jinchuuriki ile Kakuzu'dan çok çok daha iyi dövüşür çünkü olayı çakra emmek, ama Kakuzu'yu rahat yener diyemem.

Naruto'da ki vsler tartışmaya çok açık oluyor hem birçok etken işin içine girebiliyor hem de çoğu karakterin kapasitesi hakkında bilgi sahibiyiz. Bu konuda tam bir nimet seri, dediginiz gibi keşke daha çok tartışan olsa.
Keşke Kakashinin babasını da cizse idi. O adamı zevkle tartisirdik Sakumo vs Jiraiya falan diye

Killer beenin içinde zaten bir biju var biju üzerinde tam kontrol sağlayan vücut parçalarını istediği gibi kontrol edebilen ilk kişi ve samahadenın yeni sahibi olduğundan oyum beeye

Bee daha ağır basıyor bence. Ama Meteor tutan Gaara da iyi çocuktur. Ben Biju kuyruk levelleri ve dönüşüm başarılarından ötürü Bee diyorum. Malum BCM modunun çakra yoğunluğu çok daha büyük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık