Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Gaara vs Killer Bee

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    54
Yakın dövüşte bee iyidir.Uzaktan halletmesi lazım gaaranın , çakra olarak da bee yüksek değil miydi ?
Bee çakra olarak yüksek, ama bana göre Bee için Sasuke'den çok daha tehlikeli bir rakip.

Naruto'da zayıflıklar kullanıldığında işler çok değişebiliyor, Gaara vs Deidara- Deidara vs Sasuke - Bee vs Kisame bunlara örnek.

Bee'nin en yüksek atak gücü Bijuu Dama, Gaara ise bu saldırıların benzerini zaten karşılıyordu daha tecrübesiz bir Kage iken.

Deidara savaşından sonra 4. Raikage'nin intihar atağını kabağındaki el kadar kumla karşılayacak, entonlu oklara geçit vermeyecek noktaya geldi. Ki Deidara savaşında da koca bir çölü kaldırabiliyordu.

Bijuu dama tanklanabilir. Onun dışında Gaara uzak, Bee yakın dövüşçü.

Gaara yerdeki toprağı kum ile özümseyebiliyor, yani kumlu alan gibi bir derdi yok. Hem havada, hem karada çok sıkıntı Bee için.

Ha, Bee yerine Pain olsa ya da Jiraiya, oyumu Pain ya da Jiraiya'dan yana atardım çünkü ikisi de Gaara'yı kantırlayabilir.

Bee ile Gaara aynı kulvaırn adamları olduğu için bunlar çok şey ifade ediyor.

Ha bence kolay maç olmaz %50-%50 diyorum.

Bee çakra olarak yüksek, ama bana göre Bee için Sasuke'den çok daha tehlikeli bir rakip.

Naruto'da zayıflıklar kullanıldığında işler çok değişebiliyor, Gaara vs Deidara- Deidara vs Sasuke - Bee vs Kisame bunlara örnek.

Bee'nin en yüksek atak gücü Bijuu Dama, Gaara ise bu saldırıların benzerini zaten karşılıyordu daha tecrübesiz bir Kage iken.

Deidara savaşından sonra 4. Raikage'nin intihar atağını kabağındaki el kadar kumla karşılayacak, entonlu oklara geçit vermeyecek noktaya geldi. Ki Deidara savaşında da koca bir çölü kaldırabiliyordu.

Bijuu dama tanklanabilir. Onun dışında Gaara uzak, Bee yakın dövüşçü.

Gaara yerdeki toprağı kum ile özümseyebiliyor, yani kumlu alan gibi bir derdi yok. Hem havada, hem karada çok sıkıntı Bee için.

Ha, Bee yerine Pain olsa ya da Jiraiya, oyumu Pain ya da Jiraiya'dan yana atardım çünkü ikisi de Gaara'yı kantırlayabilir.

Bee ile Gaara aynı kulvaırn adamları olduğu için bunlar çok şey ifade ediyor.

Ha bence kolay maç olmaz %50-%50 diyorum.

hmm yani mekana bağlı olarak da değişebilir.Örneğin çölde Gaara,denizlik alanda Bee önde

@Dr. Hiluluk @Aiden
Teşekkürler..

Bee baya ezdi ya ankette ben başa baş gider diye bekliyordum, şaşırdım. Bir tarafın ezici üstünlük kurabileceği bir savaş değil bence. Baya kafa kafaya gider hatta, Gaara'ya bir tık daha fazla şans veriyorum ben ama.

@Dr. Hiluluk @Aiden
Teşekkürler..

Bee baya ezdi ya ankette ben başa baş gider diye bekliyordum, şaşırdım. Bir tarafın ezici üstünlük kurabileceği bir savaş değil bence. Baya kafa kafaya gider hatta, Gaara'ya bir tık daha fazla şans veriyorum ben ama.
Kafa kafaya gider zaten. Ben Bee dedim ama çok zorlanarak alır. Anket beni de şaşırttı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık