Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Foxy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 35 31.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 68.5%

• Kullanılan toplam oy
    111

merry

serideki en uyuz oldugum karakterleden biri
luffynin buna ayrik kafa dedikten sonra bunalima girmesi guzeldi

Hiç sevmem bu adamı nalet olasıca bütün op deki en gıcık kişiliktir hele o kırmızı bibere benzeyen burnu yokmu tutcan ordan vurcan yerden yere :of:

Foxy çok büyük bir sahtekar ve üçkağıtçıdır.
Foxy Şeytan Meyvesi'nin yeteneklerini hile yapmak için kullanan kurnaz birisidir. Kazanmak için herşeyi yapabilir. İşleri kısa yoldan halletmeyi seven bir fırsatçıdır.
Meyvesini en iyi kullananlardan biri bence.:fool:Buggy'nin biraz daha değişik bi versiyonu,seviyorum Foxy'i ve sanırım seven tek kişide benim.:D
Edit : Çeviri için teşekkürler hocam.
ben de severim ya ,gülüşü tam komedi adamın ; - Foxy'nin de gülüş tarzı farklıdır (Fuehfehfehfeh!). eline sağlık smoker

Foxy çok büyük bir sahtekar ve üçkağıtçıdır.
Foxy Şeytan Meyvesi'nin yeteneklerini hile yapmak için kullanan kurnaz birisidir. Kazanmak için herşeyi yapabilir. İşleri kısa yoldan halletmeyi seven bir fırsatçıdır.
Meyvesini en iyi kullananlardan biri bence.:fool:Buggy'nin biraz daha değişik bi versiyonu,seviyorum Foxy'i ve sanırım seven tek kişide benim.:D
Ya Ilgaz o adamın nesini seviyorsun sende başımıza silver fanı olcan yakında bide bişey dikkatimi çekti bütün kırmızı burunlar üç kağıtcı ve tırsak çıkıyo bu animede bkz ( silver ve buggy ) hayırdır inş. oda bilerekmi yapıyo nedir :hhh:

Nawatobi

Fillerların baş oyuncusudur :D Nerde bi filler var tak çıkartırlar bu adamı ahaha

İlk başta filler zannettiğim bir karakter, Mangayı okumaya başladığımda görünce baya şaşırmıştım.

Mangaka anime için mi çizdi acaba? Adamlar canı sıkıldı mı Foxy'yi geri getiriyorlar. :S Pek sevmem Foxy'yi

Eline sağlık Smoker.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık