Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumda Okumaktan En Çok Zevk Aldığınız Muhabbet

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Eskiden fan savaşları güzel olurdu.Şimdi hem sıkıyor hem eski fanboy lar yok.Saçma tabirler üzerinden aynı pilavı yiyenlerle dolu.Hiç birisi ya.

Mihawk konuları zevkli çünkü kimse kalbinden geçeni yazmıyor. Yücelten aşırı fanı olduğu için yüceltiyor, gömen gizli fanı olduğu için gömüyor, objektif olan ise normal fanıdır zaten.

Mihawk tartışmaları yer yer keyifli olabiliyor ama foruma alıştıkça baymaya başlıyor. Hep tekrara dönüyor, mantığa aykırı argümanlar ısıtılıp ısıtılıp öne sürülüyor.

Zoro fanlarına yapılan muameleyi bir burada gördüm ben. Kıskançlık mıdır nedir, seveni olduğu kadar nefret edeni var ama bu nefret eden kitle sözde Zoro'dan değil Zoro fanlarından nefret ediyor. Tabii doğal olarak Zoro'dan da. Bunlarında kimi Luffy yancısı, kimi Sanji yancısı. Laf attıkları kitleden farklı değiller ama forum tarafından koruma altındalar sanki, kendi algılarını meşru kılmış gibi bir izlenim yaratıyorlar. Enteresan.

Ace'i gömme merasimlerinde olabildiğince kendimi dizginlemeye çalışıyorum. Ve ciddi bir şekilde en anlam veremediğim olay. Hatalı bulursun, eleştirirsin de gizli küfür içeren beyanlar dönüyor resmen. Gerçi anlıyorum. Günah keçisi ilan etmek işin en kolayı, zor olan empati kurabilmek.

Tartışma mevzusunda ilgimi çeken karakterler üzerinde dönen keyifli ve verimli tartışmaların hepsinin okuması zevkli oluyor benim için.

Ayrıca belirtmek isterim ki forumda gizli Zoro ve Mihawk fanı çok. Hani hiç boşuna saklama kardeşim, belli oluyor işte.

Akainu fanları birde Akainu gibi asabi oluyorlar ya da olmaya çalışıyorlar buda muhabbetin daha fazla zevkli ve komik geçmesine sebep oluyor :D

Mihawk konuları baysa da bazen gülüyorum yorumlara :D
Hatta bazen yorumdan kimin yazdığını tahmin etmeye çalışıp minik minik oyunlar oynuyorum :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık