Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumda Okumaktan En Çok Zevk Aldığınız Muhabbet

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Forumun aktifliğini fırsat bilip aklımda olan bu konuyu açmak istedim.Sizi uyarıyorum seçim yapması zor seçenekler olacak. :) Objektif olmaya çalışacağım yeri gelince kendimi de işin içine katarak seçenekleri belirlemeye çalıştım.

Forumun belli başlı yoğun biçimde tartışılan konuları var biliyorsunuz.Üç aşağı beş yukarı bu tartışmalar sıklıkla dönüyor forumda güncel manga tartışması hariç.Bunları şöyle bir özetleyip seçim yapmanızı isteyeceğim.Konuda muhabbetler dedim bu tartışmaları da içeriyor.Seri ile alakalı olanları seçiyorum elbette.

Hangilerini eğlenerek ağzınıza mısır atarak okuyorsunuz.Ortamın karışıklığını keyiflenerek izliyorsunuz onları seçmenizi istiyorum. :) İstek olursa istekleri eklerim.Anketin zorluğunu arttırmak için tek seçim yapmanızı isteyeceğim.

1 - Bitmek bilmeyen Mihawk tartışmaları.

Manganın çıkmadığı zamanlarda forum Mihawk konusuna yöneliyor ve sayfalarca tartışılıyor.Tartışmaya katılan veya katılmayan herkes bu konuyu artık ezberlemiş durumda.

2 - Zoro ve Zoro fanları üzerine yapılan muhabbetler.

Zoro bunu da alır şuna denktir gibi yapılan tartışmalar.Ve ayrıca Zoro fanlarıyla ilgili yorumlar periyodik olarak tekrarlanıyor.

3 - Amansız Doflamingo tartışmaları.

Kendim de dayanamayıp iştirak ettiğim bu tartışmalar oldukça hararetli ve uzun sürebiliyor ne adammış dedirtecek şekillere ulaşabiliyor. :D Uzlaşı sağlanamayan isimlerden birisi.

4 - Ace gömme şenlikleri.

Bu konuda takriben 2 haftada bir su yüzüne çıkıyor.Tartışmadan çok muhabbet diyebileceğimiz konuşmalarda Ace iyi ki öldü çok gereksizdi boşa nefes alıyordu gibi söylemlerle stres atılmaktadır. :D

5 - Luffynin icraatları üzerine dönen tartışmalar.

Bu konu da oldukça sıkıntılı,yoğun ve uzun sürebiliyor.Luffynin şansı yada yaptıklarına yönelik tartışmalar hararetleniyor.

6 - Wb ve beyazsakalın gücü tartışmaları.

Beyazsakalın güçten düşmüş olduğu yada ünvanı üzerine yapılan tartışmalar hiçbir zaman sonuca ulaşmıyor ve sıklıkla da şiddetli şekilde tekrarlanıyor.

7 - Akainunun potansiyeli ve gücü tartışmaları

Sıklıkla akainunun beyazsakal performansı,imparator indirme mevzusu ve gücü konusunda hararetli tartışmalar gelişiyor.

8 - Amiral seviyesi tartışmaları

Amiral seviyesi konusunda asla bir uzlaşı sağlanamıyor.Kimisi imparatora denk bulurken kimisi de yarı gücünde görebiliyor.Yeni çıkan her karakter amirale göre değerlendirilirken amirallerden örnek verilen tartışmalar yaşanmaya başlıyor.

9 - Mangaka ve mangaya yönelik eleştiriler.

Mangakanın manganın gidişatına bulunduğu müdahaleler,arcların uzaması,istenilen gibi olmaması yada tekrara düşmesi eleştirilebiliyor.

Son düzenleme:
Güzel konu eline sağlık. Zaten hasta bir şekilde savaşa gelen WB'nin iç organları patlamasına rağmen yerin 7 kat altına gönderdiği Akainuda Yonkou potansiyeli olup olmadığı muhabbetlerini gülerek okuyorum :D

Adamlık tartışmaları. Özellikle de Zoro ve Mihawk'ın adamlığını tartışırken aldığım zevki anlatamam.

Edit: WB ve beyazsakalın gücü derken bir yanlışlık olmuş herhalde. :/

Adamlık tartışmaları. Özellikle de Zoro ve Mihawk'ın adamlığını tartışırken aldığım zevki anlatamam.

Edit: WB ve beyazsakalın gücü derken bir yanlışlık olmuş herhalde. :/
Evet orada aceleden öyle yazmışım düzeltmeye çalışayım.

Fanların üstüne gitmeli tartışmalar diyorum :D
O zaten ister istemez oluyor.Adamlar diyor işte akainuya laf edilince bana söylenmiş gibi hissediyorum diye. :D Aynısını Doflamingo için yaşıyorum diyebilirim yalan yok.Luffy için de öyle hissedenler var bu ayrı bir tez konusu olmalı zaten.

Hiçbiri. Özellikle Zoro'nun adamlığının ve Wb'nin gücünün sorgulandığı tartışmalar hiç zevk vermiyor. Aksine sinir bozucu. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık