Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Güzel konu

1. Mihawk
2. Ace

Hadi mihawk kendini gösterecek ilerde veya Zoro nun ilerlemesinden birşeyler çıkarmak mümkün ama yazık Ace öldü şu Wano adasında birşeyler çıkmazsa daha çok laf yer...

Çok güzel ve eğlenceli bir konu açmışsın tebrik ederim.Smoker'la Mihawk arasında gittim geldim ama Mihawk'a bastım sonra çünkü Buggy'i bile kesemedi lafı o günlerde çok koymuştu :D Ama yalan yok Smoker da baya baya eziliyor :D Son olarak da bence bu konu Mihawk'ta haki var mı yok mu tartışmasıyla biter deyip çekiliyorum :D

Bir ankette Mihawk ve Zoro varsa ikisinden birisi kesinlikle alır o anketi. Şaşırtmadı beni böyle bir sonuç çıkması...

Çok eğlenceli bir yazı hazırlamışsın eline sağlık.:D
Oyum Mihawk'a.
Bu arada, belki bilmeyenler vardır diye söylüyorum, benim OP'ta fanı olduğum hiçbir karekter yoktur. Hatta tüm manga aleminde 1 karekter hariç hiçbir karektere itibar etmem. Bu bakımdan objektif biri olduğumu, bazı antifanların aksine hak edene hakkını verdiğimi belirtmek isterim.;)
Oda kötü be hacı. Benim seriye devam etmemim tek amacı Sengoku'yu tekrardan görebilme yönünde mesea :hhh:. Fanlık iyidir, güzedir ve eğlencelidir. Tabi ":T" simgesini kullanan birisi eşşeği bile alamadı deyince birazcık geriliyorsun ama olsun :D.

Moria diyorum, başlangıçta Luffy'nin ve Sanji'nin diable jambesi dahi gölgesiyle sırıtarak savuşturuyordu ( Tüm tayfaylada dalga geçiyordu Robin dahil ) sonra birden kibirli bir Moria geldi ortaya. Zoro 100 gölgenin tadına baktı geberiyordu, bu adam onun 10 katını yedi ondan önce Monster Luffy'den bir sürü saldırı yemesine rağmen. Güçten düştü Jimbe 1 tane geçirdi tek yedi dendi ama ortada teklik bir durum yok, animede öyle o mangada hasar alıp çıkmış oradan. Savaştan sonra hala yıkılmamış bir Moria söz konusu, adamı öldür emri vermişler Dof'un yanında Px ler ile. Moria'nın çok bug bir gücü var, eğer güçten düşmeseydi bunlar olmazdı. Yeteneğinin nasıl işlediğini bilmeyen biri kesin bir mağlubiyete uğrar. Bu adamı asla Mf ye göre değerlendirmedim, zaten o da yeni dünyada şuan gemisini görmüştük en son.
O gördüğümüz gemi absalom'un gemisi. Gazeteci olmuş, meyvesi sayesinde çok sükse yapmış böyle haberler ile. Gemisi kid'in saklandığı adadaydı ve kid ittifakını o haber yaptı diye biliyorum. Moria ile ilgili henüz bir bilgi yok nerede ne yaptığı ile ilgili ama marineford'da moria absalom sayesinde kurtulduğunu da biliyoruz başka bir bilgi yok elimizde...

mihawk ve ace çok küçümseniyor.ikiside üst düzey ünlü korsanlar.gelgelelim mihawka yonko gücünde diyenler oldugu için mihawkı yerenler epey fazla.

bu sartlarda; yaptıgı 3 düzgün vsden 2 si şimdiki filo amirali akainu ve digeride şimdiki yonko olan teachken...aynı zamanda birinin meyvesi adamın gücünü komple iptal edip,günesini bile içine çekerken,öbürüde direk hiyerarşik üstünüyken...kimsede ace amiral gücünde demezken...bu kadar eleştirildigi için oyumu acee verdim.:good:

dipnot; güzel konu mw tebrik ederim :alkis:

dusau

Konu çok güzel olmuş. Mihawktır hala hakisi yok diyenler vardır. Buggyi bile kesemedi diyip onun üstüne buggy hakilide olsa kesilmiyor çünkü meyvesi öyle diye teori üretenler bile var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık