Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Sanji, en çok ezilen karakterdir bu forumda bence.

Not: İlk defa bir ankette Sengoku'ya vermedim, garip hissettiriyor insana yeminle :D.

Madao38

Bence en çok ezilen 2 karakter Zoro ve Mihawktır.Oyumu Mihawka verdim.

Bu konunun kıstası tamamen güçle alakalı bir durumdur. On numara kişiliği olan bir karakter bile, iki üç kez yenilmişse önemsiz kategorisine düşüverir. Smoker gibi kişiliğe sahip Denizci sayısı bir elin parmağını geçmezken, Amiraller'e süpersonik yorumlar atılıyor. Gücü olana da, kişilikten vuruyorlar. Doflamingo çok güçlü bir adam, ancak "kötü" olduğu için otomatik olarak eziliyor. Aynısı Teach ve Sakazuki için de geçerli.

Roronoa Zoro

Bu konunun kıstası tamamen güçle alakalı bir durumdur. On numara kişiliği olan bir karakter bile, iki üç kez yenilmişse önemsiz kategorisine düşüverir. Smoker gibi kişiliğe sahip Denizci sayısı bir elin parmağını geçmezken, Amiraller'e süpersonik yorumlar atılıyor. Gücü olana da, kişilikten vuruyorlar. Doflamingo çok güçlü bir adam, ancak "kötü" olduğu için otomatik olarak eziliyor. Aynısı Teach ve Sakazuki için de geçerli.
Dediğim gibi Smoker'ı çok eziyorlar forumda, herkes tek atıyor maşallah Smoker'a. Mihawk olmasa ona verecektim ama inan Mihawk daha fazla eziliyor Smoker'dan.

Dediğim gibi Smoker'ı çok eziyorlar forumda, herkes tek atıyor maşallah Smoker'a. Mihawk olmasa ona verecektim ama inan Mihawk daha fazla eziliyor Smoker'dan.
Yok, mesele Smoker ya da Mihawk değil. Olaya sadece güç yönünden bakılması. Smoker çok güçlü bir karakter değil, ancak kişilik olarak serideki ilk on karakterden biri sayılır bana göre. Eziliyor. Usopp hem güçsüz hem de kişiliksiz. Eziliyor. Roger çok güçlü, ama kişilik bakımından pek iyi biri sayılmaz, ezilmiyor. Mantık basit. Olay ne kadar güçlü olduğunla alakalı.

Benim için 1.Mihawk 2.Sanji 3.Smoker aralarında çok çok az fark var(forumdaki durumları için)

Edit:Sengoku yerine Garp olmasını tercih ederdim

Ben Dof'un gücünü gördükten sonra Mihawk'ı ezeni görmedim.Ha Yonkou seviyesi değil veya Amiral alamaz olayı eziklik ise no comment.:rolleyes:

Roronoa Zoro

Yok, mesele Smoker ya da Mihawk değil. Olaya sadece güç yönünden bakılması. Smoker çok güçlü bir karakter değil, ancak kişilik olarak serideki ilk on karakterden biri sayılır bana göre. Eziliyor. Usopp hem güçsüz hem de kişiliksiz. Eziliyor. Roger çok güçlü, ama kişilik bakımından pek iyi biri sayılmaz, ezilmiyor. Mantık basit. Olay ne kadar güçlü olduğunla alakalı.
Denizcilerin içinde otoriteyi sorgulayabilen, yaşlı kavaslara s*ktiri çekebilen biri bu kadar hor görülmemeli. Roger denilen herifi bi' ben sevmiyorum sanıyordum, herhalde sen de öylesin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık