Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Flash Oyunlar

Fazla uzun sürmedi ama Gokuyla baya eğlendim :D Kılıçlı kızla biraz oynadım genel olarak eğlendim.Kilitli karakterlerde tanıdık bir yüz varmıdır acaba :/
Bilmiyorum ben de henüz açamadim ama vardır büyük ihtimalle. Goku varsa baskaları da vardır. Bir deneyeceğim en olmadı sırf merak gidermek için hackli bir versiyonuna bakacağım. Ama goku fena dövüyor stamina sıkıntın da olmuyor.

Unknown

Bilmiyorum ben de henüz açamadim ama vardır büyük ihtimalle. Goku varsa baskaları da vardır. Bir deneyeceğim en olmadı sırf merak gidermek için hackli bir versiyonuna bakacağım. Ama goku fena dövüyor stamina sıkıntın da olmuyor.
Hell de Shimo(Kılıçlı) karater daha çok iş yapıyor daha demin onu anladım :D Ki oyunun tadı Hell de çıkıyor tek vurumda karşısı ölünce eğlenceli kalmıyor.. :/

Neyse eğer tanıdık bir karakter yakalarsan hackli versiyonun paylaşırsın artık :D Luffy falan güzel olurdu Luffy ile zombi dövmek :D

Hell de Shimo(Kılıçlı) karater daha çok iş yapıyor daha demin onu anladım :D Ki oyunun tadı Hell de çıkıyor tek vurumda karşısı ölünce eğlenceli kalmıyor.. :/

Neyse eğer tanıdık bir karakter yakalarsan hackli versiyonun paylaşırsın artık :D Luffy falan güzel olurdu Luffy ile zombi dövmek :D
Tamam su an hackli versiyondaym zaten. Ama tek tek elle gecmek lazim sadece can ve mana veriyor. Para bile vermiyor :D Haber vercem sana yine kardesim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık